Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RADEKZ

POMOCY co mam robic jak nie dac sie

Polecane posty

Gość RADEKZ

Od 6 lat mieszkam sam i jestem w trakcie rozwodu ,który złożyła pozew kazala mi poszukać inna na sxs bo ona chce ułozyc zycie bez mnie i oświadczyła ,ze nasze malzenstwo nie istnieje I tu klops poznałem Pania starsza może brzydsza ale z sercem , zona nas zobaczyła i zaczęła nekac straszyć sadem prokuratorem itd ze zniszczy ja za pomocą adwokatów ,bo na każdego można znalesc paragraf . co mam robi CZY MNIE NIE NALEZY SIE ZYC to ona mnie nie chciała mimo ze byłem zaradny ,byłem nianka ona robiła karierę na moich oczach flitowała z kolegami z biura mówiąc ze to dla dobra jej kariery milczałem DZIS mam zapłatę Pomózcie jak walczyc z wredna wyrachowana myslaca tylko o sobie i kasie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie bać się ,pogada i tyle jej.Nie jesteście razem i masz prawo układać sobie życie na nowo ,jak najszybciej załatwić rozwód i nie oglądać się za siebie ,głowa do góry ,powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było najpierw się rozwieść a potem kogoś szukać!!! na co czekałeś sześć lat??? aż cię żona łaskawie przygarnie z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,ja ci dobrze radzę, abyś nie afiszował się z nową kobietą przed rozwodem. Dopóki nie zapadnie wyrok możesz być uznany za winnego rozpadu małżeństwa, bo wg prawa zdradziłeś żonę. Chcesz jej alimenty płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmazana c***a - takie mam dla ciebie określenie. I po co ci ta starsza pani? Serwetki na szydełku przy świecach dziergacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona prócz gadania nic nie moze zrobic, nagraj ja jak bedzie wam grozic to sie odwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADAKZ
kochani to żona mi kazała wziąć kogos na sxs bo ona nigdy sxu nie chciała to ona dała pozew i napisala w nim ze chce ułozyc zycie beze mnie ,a później zmieniła ze chce rozwod z mojej winy a ta kobiete poznałem już po wyznaczeniu 2 rozprawy sadowej bo w pierwszej rozwod ozeczono ale ona zmieniła go w ostatnim dniu i wlokło się to tyle lat bo ona ciagle składała inne bzdety by mnie psychicznie zniszczyć Nie mam sobie nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona kazała, żona napisała, żona zmieniła...... Założe się że żona cie: - poderwała - zaciągła do łózka - wciągneła na brzuch - kazała iść do ołtarza ................................ zaloba@zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADAKK
oj czepiasz się ja chciałem mieć normalny dom ,którego nie miałem w domu dziecka wiec robiłem by moje dzieci miały wszystko tylko kobieta zona powinna wnieść w ten dom miłość słonce a tego nie wniosła a jedynie nienawiść A ożeniłem się z nia bo ja kochałem a ona wyszła za mnie z litości bo byłem inwalido dziś to wiem a wtedy myslalem ze mnie kocha dlatego zamnie wychodzi a nie dlatego ze jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×