Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie narzekają na brak pracy a nie wiedzą co należy robić by ją dostać

Polecane posty

Gość gość

Ja wiem że nie ma nigdzie pracy, nawet dla osób po studiach ale są inne rozwiązania. Nie ukończyłeś/ukończyłaś szkoły podstawowej/gimnazjum a nie masz jeszcze 26 lat to iść do szkoły zaocznej. Masz szkołę zawodową to iść do liceum lub technikum, ukończyłeś szkołę średnią to iść na studia albo do szkoły policealnej w przypadku kiedy nie masz matury. I co? wtedy każdy pracodawca wiedząc że nie musi płacić składek przyjmie was z otwartymi ramionami. Druga możliwość to trzeba się starać o 3 lub 2 grupę inwalidzką - to stopień niepełnosprawności. Wtedy pracodawca też was przyjmie z otwartymi ramionami. Są jeszcze inne możliwości: 1 - kurs młodszego księgowego jeśli ma się technikum ekonomiczne 2 - kurs fryzjerski 3 - kurs na wózki widłowe I wiele innych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły Policealne i Studia to okey? Ale co z tymi którzy wyrabiają sobie lewe grupy?? zabierają pracę tym którzy są naprawdę niepełnosprawni. W sumie ja uważam że niepełnosprawna osoba nie powinna iść do pracy a siedzieć w domu i od państwa dostawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie mogę zrozumieć - dlaczego się upierać przy szukaniu pracy, kiedy dzisiaj - jak nigdy dotąd - w zasięgu ręki są niesamowite możliwości zarobkowe poza etatem? Dla mnie to jak dobrowolne zamknięcie się w celi więziennej zamiast korzystać z wolności i wspaniałości całego świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×