Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężarna 29 tydzień

Zapis KTG a rzadkie słabe ruchy

Polecane posty

Gość ciężarna 29 tydzień

jestem tutaj nowa więc nie wiem czy ktoś w ogóle mi odpowie ale mam problem jestem w równym 29 tygodniu ciąży i odkąd poczułam pierwszy ruch dziecka czuje te ruchy słabo i bardzo rzadko kilka razy w ciągu dnia i to jak się wsłucham mam łożysko na przedniej ścianie ale wiem ze są też takie kobiety które mimo to ruchy czują dobrze byłam ostatnio na ktg i wszystko wyszło dobrze serduszko i tętno wzorowe ruchy na ktg się ładnie zapisują na usg wszystko w jak najlepszym porządku a mimo to ja rzadko i słabo odczuwam ruchy ruchy przez co się martwię czy z moim dzieckiem wszystko jest dobrze miał ktoś podobnie a dziecko urodziło się zdrowiuteńkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez sama piszesz że masz łożysko na przedniej ściainie więc dziecko jest grubo oddzielone od brzucha i w nie kopie Jeśli na ktg i usg wychodzi że dziecko jest zdrowe to jest ok i nie ma co wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna 29 tydzień
tak mam łożysko na ścianie przedniej ale znam też kobiety które pomimo łożyska na ścianie przedniej czują świetnie ruchy a ja tyle co nic i są bardzo bardzo słabe chciałabym żeby moje obawy okazały się tylko paniką i wymyślaniem jednak stres z tego powodu jest spory i ciężko się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne czyuja mocniej drugie słabiej.jedno dziecko jest mega aktywne drugie to spioch. Nie panikuj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna 29 tydzień
łatwo się komuś pisze nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to panikuj ale forum cie nie uspokoić. Po to chodzisz do lekarza zęby jego pytać o to cocie nie pokoi a nie innym d**e zawracasz i się salisz bo ty się martwisz. Masz lozytsko na przednirj scvianie wiec nie bedziesz czula mocnych ruchow. Jezeli wogole bys nieczula wtefy jest problkem. Mialas usg ktg wiec chyba nie masz sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna 29 tydzień
mam nadzieję że ty nigdy nie będziesz musiała jak to mi napisałaś panikować i zawracać d**y innym z takiego powodu... ruchy czuję tak słabo i tak rzadko że ciężko to nazwać paniką ! owszem według usg i ktg wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku jednak założyłąm ten temat bo miałam nadzieję że któraś kobieta była w podobnej lub takiej samej sytuacji jak ja a wszystko zakończyło się happy endem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja czulam ruchy slabo, a na ktg zapisywaly sie jakby mala fikolki wyrabiala. Dopiero ok 32 tygodnia byly mocniejsze. Dziecko zdrowe, ma 1.5roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna 29 tydzien
dzieki choc jednej osobie za normalna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffj
Dnia 5.11.2013 o 16:18, Gość gość napisał:

Jak chcesz to panikuj ale forum cie nie uspokoić. Po to chodzisz do lekarza zęby jego pytać o to cocie nie pokoi a nie innym d**e zawracasz i się salisz bo ty się martwisz. Masz lozytsko na przednirj scvianie wiec nie bedziesz czula mocnych ruchow. Jezeli wogole bys nieczula wtefy jest problkem. Mialas usg ktg wiec chyba nie masz sie co martwic.

A Ty co specjalistka ? Jak już cos masz napisać to lepiej się zastanów, może będziesz mniej się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×