Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kelman

program do prowadzenia rezerwacji

Polecane posty

Gość kelman

szukam jakiegos taniego programu dla hotelu - zeby moc sobie na stronke wrzucic rezerwacje online i zeby miec to jakos przejrzyście.. znacie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor55
Hmm może to http://www.profitroom.pl/nasze-produkty/crs z tego co się orientuje to hotel w którym pracuje korzysta właśnie z tego oprogramowania. u nas bardzo dobrze się sprawdza. Zobacz, bo może akurat Tobie też podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomada3
ZAPIZAP- dobry, prosty i tani program. Korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. To zdecydowanie najlepszy i najprostszy grafik rezerwacji online jaki widziałam- bardzo łatwy w obsłudze i profesjonalny. Prowadzę mały pensjonat w górach i bardzo ułatwia mi to pracę, wszystkie informacje są na swoim miejscu, program jest bardzo czytelny i co najważniejsze i najwygodniejsze- mobilny dzięki czemu mogę na bieżąco odpowiadać na pytania gości. Można go za darmo przetestować na stronie zapizap. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotelarka
Też polecam zapizap. Świetny, dopracowany w każdym szczególe program. Korzystam od niedawna i nie ma porównania z innymi tego typu grafikami rezerwacji online. Sporo tego jest na rynku, ale zapizap jest prosty i to go wyróżnia. Prosty, czytelny, ma wszystko co do prowadzenia hotelu potrzebne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście wygląda ciekawie ten zapizap- poczytałem, obejrzałem filmik na youtube....Chyba się zdecyduję. Fajnie, że można negocjować cenę w przypadku działalności sezonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przetestować zapizap przed opłatą abonamentu- jest możliwość testowania za darmo na stronie. Widzę, że program coraz bardziej popularny, ludzie chwalą na forach. Ja własnie testuję i też nie dostrzegam żadnych minusów. Mimo, że wiele jest podobnych programów to brakowało czegoś prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się- dobry program ten zapizap. Warto przetestować, żeby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0777
Zgadzam się- zapizap to bardzo dobry program- pierwszy, przy którym nie straciłam czasu i nerwów na naukę obsługi. Bardzo prosty i przydatny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zapizap ma funkcję przeliczania miesięcznego dochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0777
Tak, oczywiście, że ma, poza możliwością ustalanie grafiku, ma wiele potrzebnych funkcji- warto przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi75
Rzeczywiście super program ten zapizap! Dziewczyny na recepcji w końcu zadowolone, ja też. Jestem cały czas w kontakcie z potencjalnymi gośćmi, odpowiadam na pytania z prędkością światła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to tez program, zapizap ;) Też korzystam i jestem bardzo zadowolona. :) W końcu ktoś wymyślił program z myślą o pracownikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm poczytałam, obejrzałam filmik na youtube i rzeczywiście wygląda to przekonująco. Mam zamiar od nowego roku zmienić oprogramowanie w pensjonacie i chyba wybiorę zapizap. Dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, którzy szukają bardzo dobrego narzędzia do sprawnego zarządzania swoim biznesem z branży HoReCa (ośrodka wypoczynkowego, sanatorium, restauracji, kawiarni, klubu, dyskoteki, stołówki, bufetu, SPA, Fitness, basenu bądź parku rozrywki). Mamy do zaoferowania indywidualnie dobrany program ,który obejmuje takie kwestie jak rezerwacje miejsc, przyjmowanie oraz wymeldowywanie gości, prowadzenie kasy hotelowej, obsługę służby pięter, zarządzanie sprzedażą, raporty managerskie oraz inne zagadnienia związane z funkcjonowaniem hotelu. Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaa7
Klika dni temu znalazłam przypadkiem ten program i rzeczywiście wygląda ciekawie, bardzo dobrze jest przemyślany. Trafiłam na niego bo znalazłam taki poradnik od nich na temat reklamy obiektów noclegowych w sieci i tak weszłam na ich stronę. Polecam ten poradnik jeśli są tu osoby, które same promują swoją działalność w internecie- http://guide.zapizap.com/informacja-o-poradniku/ Bardzo fajnie napisany- pomyślałam, że tu wrzucę, bo chyba żeby korzystać z tego programu do rezerwacji to najpierw trzeba gości pozyskać :P :) Przynajmniej ja muszę bo dopiero zaczynam :) Może są tu osoby, które się znają bardziej i mogą powiedzieć co sądzą o tych wskazówkach z poradnika? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w swojej restauracji to oprogramowanie od GIP, chwale je sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×