Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pupa zaczyna obwisac pomimo cwiczen

Polecane posty

Gość gość

Od 8 m-cy uprawiam sport 5-6x w tyg: biegałam 3x w tyg do połowy października (teraz rzadziej, bo pogoda) i interwały/cardio w domu 3x w tyg (lub więcej jeżeli nie biegam tego dnia). Skupiłam się na pupie, raz w m-cu robię zdjęcia porównawcze żeby widzieć efekty. Wczoraj zrobiłam takie i wydaje mi się, że pupa "nie pompuje się", a wręcz nawet obwisła. Da się tak? Czy o może wina źle skadrowanego zdjęcia i tylko mam takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle ćwiczysz, rozwijasz mięśnie ud a nie pośladków i stąd się bierze takie wrażenie. Dodaj ćwiczenia ukierunkowane na tyłek (nie są to bynajmniej przysiady) i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia3221
Ja problem obwisłej pupy załatwiłam kosmetykami http://uroda.blog.student.pl/lirene-seria-stop-cellulit/ seria ta co prawda jest na cellulit ale to w jaki sposób ujędrnia skórę i "poprawia" pewne części ciała - maskara - połowa moich koleżanek już z tego korzysta i wszystkie są zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ćwiczenia dają cuda :D jak się jest szczupłym, to nie widać czy osoba ćwiczy czy nie, bynajmniej ja nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×