Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anukh35

Zdradziłam go Kocham go Ale znów to zrobię

Polecane posty

Gość elyzabeth
Póki co rozwiązuje problem sama..zaspokajając się sama,ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardy...Twoja żona pasuje jak ulał do mojego byłego męża,a ja do Ciebie...:-) Jeśli jest w wieku 35+ ,powinna mieć wieczną chcicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może on też wychodzi do*kolegi*, ma dobre rżnięcie a na Ciebie nie może już patrzeć:) kocha ciebie tak samo jak ty jego,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jakby to facet napisal to byscie go z blotem zmieszaly ale ze kobita to poklask i pelne zrozumienie. JEBNIETE BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anukh35
Współczuję i kobietom i facetom, którzy są w związkach, kochają bardzo ale w sferze intymnej mają pustki. To kłamstwo, że sex nie jest ważny, albo że jest ważny w połowie. Ważny jest w 100% bo jak go nie ma to zaczynamy się rozglądać za innymi. Wszystko jest ważne w 100% tak na prawdę, ale czasem na pewne rzeczy się godzimy. Ja się godziłam na brak zainteresowania i szybkie numerki aż w końcu nie wytrzymałam. Nie powiem żeby było mi z tym dobrze, bo sumienie jakieś tam przecież mam. Ale te eskapady od czasu do czasu pozwalają mi normalnie egzystować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w sumie dobry układ - ty masz seks on ma spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowiac inaczej jestes zwykla d.....ka ,bo tylko ci sex w glowie i to taki ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleontyna
ja też lubię seks - zwłąszcza taki ostry, lubię to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyśś
Też czasem mam taki problem, na początku związku cały dzień i seks. Teraz raz na tydzień, dwa. Czasem jak o tym powiem, to jest częściej, potem znowu to samo. Myślałem czasem o zdradzie, ale skoro chcę wziąć ślub to nie zrobię tego, a dwa, za 20 lat żadne z nas nie bedzię myślało o seksie w ten sposób..partnerstwo to nie tylko seks, choć on jest ważny. Jeśli rozmowa nic nie daje, tak jak u mnie, warto powiedzieć coś jak ja, co czasami daje rezultaty..choć chamskie to...."już nie działam na ciebie", "nie pociagam cię", "potrzebujesz nowych doznań?", "może wcale tego nie róbmy, jeśli mam się prosić", odmówić seksu, gdy nagle druga połówka chce, a na pytanie dlaczego odpowiedzieć "tak rzadko to robimy, mimo że ja chce a ty nie, to dziś też nie musimy" (w tym momencie seksu nie ma, a zazwyczaj na drugi dzień już jest:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×