Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny czy w 10 tyg ciazy mialyscie juz brzuszek

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem w 10 tygodniu ciazy i juz widac jakby to byl 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NamiTami
Ja do 5 miesiaca wygladalam jakbym zjadla za duzy obiad :P Nic nie bylo widac. Potem stopniowo sie powiekszal, w 6 miesiacu wygladalam jakbym byla w 3, a od 7 dopiero brzuch nadgonil. Teraz jestem w 9 a i tak mam mala, zgrabna pileczke, mimo ze waga wskazuje + 12kg - ale na koncu napuchly mi troche rece i nogi, bo jak stoje tylem to absolutnie ciazy nie widac. :D Wiec to chyba indywidualne predyspozycje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Wlasnie wypiłem 8 piw no i powiem Wam ze brzuch mi wywaliło bardzo szybko, wyglądam jakbym był w 8 m-cu ciąży Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brzuszek zaczal byc widoczny dopiero ok 7 maca. Wcześniej jak czytałam o takich rzecZach to myślałam ze to niemożliwe. Teraz zaczynam 9 miesiąc i jak ktoś mnie zapyt to nie wierzy że mam tak mały brzuch. To moja pierwsza ciaza a budowę mam normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy okolo 5 miesiaca a w drugiej pod koniec 6 miesiaca. Teraz jestem w 3 . Mam nadzieje, ze szybko mi nie wyjdzie ale mam taki jakby spuchniety (12 tc) . Zakladalam spodnuce olowkowa prazkowana a teraz nie moge, bo mi brzuch odstaj i kazdy zauwazylby zaraz ciaze =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem obecnie w 3 mies ale spory brzuch było widać w 2 (nie jest bliźniacze) wyglądam jak bym była w 8 mies ale biorę pod uwagę że po pierwszym porodzie został mi spory "brzuszek" więc lekarz stwierdził że mogą być duże wody urośnie teraz a potem już nie będzie każda kobieta przechodzi to inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczął dopiero się pokazywać w czwartym ale żeby było go tak widać i stwierdzić tak ty jesteś w ciąży to 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.11.2013 o 22:19, Gość gość napisał:

myślę, że to bliźnięta - gratulację 🙂

miałam bliźnięta, w 10 t nie było nic widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4 misiąc dopiero delikatnie a jestem szczupła, w piątym już inni też zauważają mój brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×