Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mallllinka

ile kasy do zakopanego

Polecane posty

Gość mallllinka

witam, wybieram sie zchlopakiem do zakopanego w grudniu na dwa dni, i takie moje pytanie ile mniej wiecej zabrac ze soba pieniedzy na dwie osoby? i co mozna tam robic? nigdy nie bylismy tam wiec sie troche w tym nie orientuje, moze ktos mi podpowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dwa dni to raczej normalnie, zależy co chcecie robić napewno musicie spróbować ciepłuch oscypków z żurawiną ale to groszowe sprawy ;) jakieś jedzenie, to cenowo jak wszędzie, z tym że na krupówkach jak wszędzie w centrum drożej, choć jeśli nie chcecie wydawać fortuny na obiad to nawet na krupówkach można zjeść za grosze, np. placki ziemniaczane tam mają, zawsze je jem, i są dobre. zapewne przechodząc prze krupówki zobaczycie milion niepotrzebnych pierdół które Wam się spodobają, i jak to pierdoły są drogie i nikomu nie potrzebne potem ;) aha, koniecznie musicie zobaczyć "dom do góry nogami" - rewelacja, tylko trzymajcie się mocna poręczy bo błędnik wariuje masakrycznie :D myślę że bez noclegów, nawet z dobrym jedzeniem to po 200zł na głowę to Wam spokojnie wystraczy na dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×