Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabax

36 tyd ciąży bóle twardnienie

Polecane posty

Gość Gabax

Witam. Mam pytanie. Mianowicie ginekolog powiedział ze nie donoszę do terminu na pewno urodzi sie wczesniej, ponieważ trzyma mi tylko pessar szyjka juz praktycznie zanikla. Od 3/4 dni odczuwam znacznie mniej ruchów maleństwa i twardnieje mi brzuch i dziś do tego kłucie pod brzuchem czy to oznak zbliżającego się porodu ? 36 tyd dokladnie mija w pon. 11.10 do tego pęcherz płodowy wpukla się w ujście. Dziecko nie będzie miało problemów z oddychaniem czy coś podobnego bo juz w 29 tyg lezalam w szpitalu i dostałam sterydy na płucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowita opr
to twardnienie brzuch to nic innego jak skurcze. Pilnuj malenstwa czy sie rusza i odpoczywaj a w pon zjawiła bym sie u lekarza czy jest ok wszystko bo najważniejsze zdrowie dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być oznaka zbliżającego się porodu, ale nie musi. Ja miałam podobne objawy w 36 tyg to mi lekarz dał nospę i kazał więcej odpoczywać. Urodziłam po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowita opr
no tak tylko wypuklajacy sie pęcherz plodowy to nie żarty moja siostra miala tak samo od razu wzięli ja na porodowke wywołali porod i mały urodzil sie podduszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowita opr
pani „gość” a ile ma pani dzidzia już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowita opr
moje chlopaki maja 5 i 2 latka a dziewczynki maja 3 dni dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×