Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixx

prezent dla chlopaka pod choinke pomocy

Polecane posty

Gość mixx

Hej. Mam problem co kupic chlopakowi pod choinke. Jestesmy razem 2 lata i troche tych prezentow przeszlo. Pieklam mu tort w ksztalcie serca, kupilam koszulke, koszule, kubek z naszym zdj, skorzany portfel, bokserki, prefumy, zestaw kosmetykow, breloczek do kluczy z naszym zdj. Nie mam juz pomyslow. Ma 20lat, nie ma specjalnych hobby, w wolnym czasie cwiczy, ale do tego ma juz pelne wyposazenie. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodz mu dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klocki lego, każdy facet lubi się tym bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaruj mu dobre whiskey, może gin lub koniak. Alkohol jest uniwersalnym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może oryginalny prezent w postaci golarki elektrycznej. Każdy dbający o swój wygląd facet lubi być gładko ogolony. Ja zastanawiam się nad kupnem Brauna cruzera, ma go mój brat i twierdzi, że nie za żadne skarby nie wróci do tradycyjnego golenia. Faktycznie zawsze jest gładko ogolony, czasami coś tam wymodeluje na twarzy, a co najważniejsze nie ma taj jak mój facet ciągle podrażnionej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, sam używam Cruzer face i to moja najlepsza maszynka jaką miałem w życiu. Nie podrażnia skóry, goli się szybko. Czasem bawię się trochę w stylizację zarostu, bo też się świetnie w tym sprawdza. Ma dodatkowo obrotową końcówkę na trymerze, która to bardzo ułatwia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo rzeczy, które możesz mu podarować/ sama zrobić. 1. Antyrama z waszymi fotakmi 2. Fajna czapka zimowa 3. Cały wór słodyczy 4. Mp3 na allegro sa fajne i tanie 5. srebrna bransoletka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się właśnie nad takim praktycznym prezentem dla męża, ale w ogóle nie mam pomysłu. Myslicie że z takiej golarki będzie zadowolony? Marudzil co prawda ostatnio że ma już dość jednorazowych maszynek bo ciągle piecze go twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
Witam, pewnie większość z was chce mieć koszulkę z własnym z własnym nadrukiem napisem itp.zapraszam na stronę gdzie to jest możliwość!! zaprojektuj112.cupsell.pl oraz zapraszam do mojego skromnego sklepu:) naszeciuchy.cupsell.pl minecraft-all.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten ból, co roku to samo, ale ja tym razem postanowiłam zaszaleć i kupić mu w prezencie tablet http://ibox.pl/tablety/293-eos.html od dawna się do tego przymierzał, żeby nabyć taki sprzęt, więc dostanie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaFasolka
Zdecyduj się na praktyczny i pomysłowy prezent. Może fajne słuchawki Kruger&Matz drewniane, modne i stylowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
To ja zamiast tego swetra juz wolę wspomnianą maszynkę. Wiem ze to drugie bedzie stosował i nie rzuci w kąt, a jednak ze swetrem to tak cieżko tez trafić w gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaJanikow
Ja kupiłam na urodziny mu parasolkę : www. mrjoy.pl/do/item/WYSTRZPAR/Wystrzalowy-Parasol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flusia
Może jakąś latarke albo koszulke? Latarki Olight robią bardzo dobry sprzęt www.militaria.pl/olight/latarka_olight_s10_baton_xm-l2_p9016.xml?cat=1426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi muzykę? Może fajną płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto_Krotka987
nie jeden prezent kupiłam na Złotych Wyprzedażach... dla chłopaków też jest ciągle coś nowego. Super są te ich oferty po wielkich obniżkach, może jeszcze zdążysz zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto_KrotkaSto100
nie jeden prezent kupiłam na Złotych Wyprzedażach... dla chłopaków też jest ciągle coś nowego. Super są te ich oferty po wielkich obniżkach, może jeszcze zdążysz zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hołhołhoł
Są jeszcze oferty na złotych, gdzie gwarantują dostawę przed świętami, więc na pewno się uda - byleby tylko w gust trafić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dostawą na Złotych to różnie bywa, nie ryzykowałabym. Zamówiłam kiedyś torebkę, czekałam na nią około 2 miesiące i dopiero jak napisałam do nich maila, okazało się, że torebki jednak nie mają i zwrócą mi kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są gadżety z grawerami na allegro Sama wybierasz grawer. Ja się skusiłam na zapalniczkę benzynową ze swoim grawerem :-) Są też inne gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokkkka
@mid A to dawno było? Bo ja zamówiłam rzeczy z oferty na samym początku grudnia i w piątek już dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj acet w tym roku dostanie koszulkę, zestaw kosmetyków, elektryczną maszynkę do golenia, płytę CD, rękawiczki z gore-texu, bokserki, spodnie dresowe, coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój mężczyzna otrzyma w tym roku pod choinkę kosmetyki Fleur de Sante - w zestawie z czapką męską dwustronną i z szalikiem oraz słodycze i etui na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×