Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie menu weselne

Polecane posty

Gość gość
Chyba własnie najlepiej jest sie zdać na znajomych którzy juz wczesniej organizowali w takich miejscach przyjęcie. I zgadzam sie ze jednak 3 Kucharzy jesli chodzi o Kraków to strzał w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaadamska
Osobiście myślę,ze najlepsze jedzenie weselne, to tradycyjne polskie jedzenie. Im bardziej będzie się wydziwiać, tym większe prawdopodobieństwo ,ze goście wyjdą głodni i niezadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milonka
niekoniecznie, zależy po prostu kogo na wesele zaprosimy - musimy uwzględnić nie tylko gusta nasze :) u kuzynki pomogła z menu firma cateringowa http://www.party.com.pl/ , ona miała jakieś w planach jakieś sushi, a większość gości to byli ludzie starsi, więc ją przekonali do bardziej tradycyjnego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak wszędzie to gumowe żarcie z cateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie imprezy na pewno są udane w ciekawych miejscach. A takim na pewno jest własnie jest krakowska restauracja 3 Kucharzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chcieliśmy zrobić tradycyjne wesele wiec i menu miało takie być. Bardzo pomocna okazała się nam firma http://lasuch.waw.pl/oferta/ która w polskich daniach zna się dobrze i zaproponowała nam ciekawe menu. Goscie byli zachwyceni i smacznym, polskim jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić też bardzo fajne miejsce jesli chodzi o tego typu przyjęcia http://www.trzejkucharze.com/new/ Tu znajdziecie wszystko to co czego szukacie w tak profesjonalnej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenia na weselach jest stanoiwczo za duzo! Kto tyle je? kompletnie to bez sensu! Lepiej mniej ale naprawde eleganckich i pięknie podanych dań!A tu czasem dewolaje i schabowe w panierce dokladnie jak z byle baru, w dodatku w ilosciach przemyslowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,ale zapewne gdyby nie było tego schabowego i devolaja to rodzina pewnie by obgadała.Byłam na dwóch weselach całkiem nie dawno i wszędzie dania podobne ale goście byli zadowoleni.Wydaje mi się że za dużo na stołąch króluje zimnych przekąsek.Te galantyny są w ilościach kosmicznych i póżniej zostaje na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde 3 Kucharzy to naprawde świetna restauracja i spokojnie polecam, bo miejsce na takie imprezy jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też utrzymuje ze restauracja trzejkucharze rzeczywiscie jest godna tego zeby polecić ich państwu. Naprawde my jestesmy bardzo zadowoleni z miejsca, obsługi i pysznego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie dobre jedzenie w restauracj to podstawa. My mamy takie pozytywne odczucia własnie po 3 Kucharzach w Krakowie. Gościom musi smakowac bo tez na długo zapamietaja takie przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma byc duzo,tradycyjnie i SMACZNIE! Bez zbednych wydziwien. Wtedy zadowolisz wiekszosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację i tutaj na pewno warto jest organizowac takie imprezy bo naprawde i jedzenie i atmosfera sa naprawde bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Restauracja Trzej Kucharze w Krakowie to świetny wybór na wesele. Na moim weselu jedzenie było przepyszne! :) Swoja drogą znalazłam ich www.gdziewesele.pl/Krakow/ , tam jest dużo pozytywnych opinii o tej restauracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 Kucharzy to najlepsze tego typu miejsce na wszelkie przyjęcia dlatego naprawde mozecie miec je na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam swoje wesele w restauracji www.patio-kuchniachlebwino.pl, która znajduje się w Pszczynie. Jedzenie tam podawane jest przepyszne. Polecam wam wybrać się do tej restauracji oraz zorganizować tam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

My stawialiśmy na dość tradycyjne menu, nie chcieliśmy jakiejś pseudo nowoczesnej kuchni, żeby goście czuli się zakłopotani. Firma, którą mieliśmy - Catering Arts stanęła na wysokości zadania i bardzo zadowoleni byliśmy z jakości dań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×