Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_odejsc

Rozwód_sprawy_finansowe

Polecane posty

Gość chce_odejsc

Jak obliczyć szacunkową wysokość alimentów? Jestem facetem, zarabiam 10x więcej niż żona, dużo pracuję. Ponadto mamy mieszkanie własnościowe i dom na którym ciąży kredyt. Co w takiej sytuacji z podziałem majatku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziecko płacisz tysiąc, a mieszkanie sprzedajesz i forsą się dzielicie - proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_odejsc
Czyli dwójka to 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETDOd
łatwo to policzyć po prostu dowiedz się ile żona jest w stanie wyłożyć na dzieci i odejmi z tego połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_odejsc
Co to znaczy wyłożyć na dzieci? Pieluchy, ubrania, jedzenie, rachunki za prąd itp? Ona jest w stanie wyłozyć wszystko co jest na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACETDOd łatwo to policzyć po prostu dowiedz się ile żona jest w stanie wyłożyć na dzieci i odejmi z tego połowę xxxxxxxxxxx debil! a na ile wycenisz jej wkład w postaci poświęcanego dzieciom, czasu, całodobowej opieki, pielęgnacji i pomocy w nauce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej na tyle samo co wartość wkładania jej fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETDOd
"debil! a na ile wycenisz jej wkład w postaci poświęcanego dzieciom, czasu, całodobowej opieki, pielęgnacji i pomocy w nauce?" debilka to jest obowiązek obu rodziców i tego sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_odejsc
Pytanie tak naprawdę jest o to, na ile wyceni to sąd. Czy wysokość alimentów zależy od zarobków.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETDOd
od zarobków też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACETDOd "debil! a na ile wycenisz jej wkład w postaci poświęcanego dzieciom, czasu, całodobowej opieki, pielęgnacji i pomocy w nauce?" debilka to jest obowiązek obu rodziców i tego sie nie liczy xxxxxxxxxxxxx liczy się kretynie, skoro dziecko mieszka np z matką, a przez tatusia jest tylko brane raz w tygodniu na spacerek! od razu widać, ze nie masz dzieci, ale chcesz być najmądrzejszy w okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce_odejsc Pytanie tak naprawdę jest o to, na ile wyceni to sąd. xxxxxxxxxxxx no właśnie! więc czemu nas o to pytasz? sądem nie jesteśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_odejsc
Chcę wiedzieć na co mam się przygotować. Zarabiam około 9k miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETDOd
"liczy się kretynie, skoro dziecko mieszka np z matką, a przez tatusia jest tylko brane raz w tygodniu na spacerek!" no , ale skoro jest tak z decyzji sądu to nie może to być jednocześnie argumentem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście polskie sądy biorą taką sytuację pod uwagę i opiekę matki nad dzieckiem traktują jako jej wkład alimentacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w polskich sadach pracują baby a wszyscy wiemy jak u nich jest z logiką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to twoja logika jest tak żałosna, że nie potrzebuje nawet żadnego komentarza - skończ już się ośmieszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja eks po dzis dzien zaslania sie "bezposrednia opieka nad dziecmi", ktore maja 17 i 20 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile alimentów przy takich zarobkach zwykle? Na dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej po tysiąc na jedno - zostanie ci wtedy 7 tys na życie, to z głodu nie umrzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że cie z roboty wyp.....ą. To wtedy umrzesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundel, do budy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda!! Morda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość bywalców tego forum to są przygłupie baby.Podział majątku,może najistotniejsza część może dotyczyć kredyt na dom ,który pewnie braliście wspólnie i na was ciąży obowiązek spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać / 22.28/ że alimenty nie mają nic wspólnego z podziałem majątku.To są osobne sprawy i wzajemne rozliczenia majątkowe nie mają z alimentami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Większość bywalców tego forum to są przygłupie baby. xxxxxxxxxxxx poczułeś się lepiej wyzywając? po co dyskutujesz w takim razie z przygłupimi babami? bo to jedyne istoty którym dorównujesz intelektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy zarobkach 9 tys. znajomy płaci 3,5 tys. na dwójkę. DOBROWOLNIE, bo poczuwa się do tego, żeby dzieci nie odczuły skutków rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim w jakim wieku
są dzieci? Ile dotychczas kosztowało ich utrzymanie? Autorze dogadaj się z żoną co do kwoty. Musicie takie sprawy w Sądzie załatwiać? Ja mam sądownie przyznane, ale tylko dlatego,że mój mąż nic nie chciał łożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×