Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewaaaw

wizyta w UP

Polecane posty

Gość ewaaaw

Hej :) W najbliższym czasie mam ustaloną wizytę w UP, dokładnie zostałam skierowana na jakieś zajęcia grupowe (mam przynieść swoje cv, całe spotkanie ma trwać ok 2 godz). Jednak wyskoczyła mi ważna sprawa osobista i w tym terminie nie będę dostępna. Kiedyś słyszałam o możliwości zgłoszenia, że nie można stawić się w urzędzie w danym wyznaczonym terminie, bez konsekwencji usunięcia z rejestru bezrobotnych. Czy ta sama reguła obowiązuje również w przypadku spotkań grupowych? Będę wdzięczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdałbym się na informację z PUP tam jest telefon informacyjny, a nie na wiedzę forumowiczów, wg mnie zaś uzasadniona nieobecnośc to m.in choroba, kiedyś można było też powołac się jeden raz na to że w momencie wyznaczonej wizyty nie ma cię w miejscu zamieszkania czyli jesteś np poza swoim miastem wtedy składasz stosowne pismo z informacją - do iluś tam dni można byc niedostępnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sprawdzą cv, zrobią jakieś testy, miałam coś takiego jak się zarejestrowałam, z doradcą zawodowym. Lepiej iść i powiedzieć, żeby Cię umówiły na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×