Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale fajnie moja corka wygrala zajela 2 miejsce

Polecane posty

Gość gość

Dzis w domu kultury jest impreza. Kto najdalej rzuci samolotem z papieru.I corka zajela 2 miesjce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D fajnie, gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostala jakis salon pieknosci- domek dla lalek i jakis model samolotu do skladania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrana to pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zajela 2 miejsce to juz duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepia sie juz jakas zazdrosnica. Wygrala nagrody za zajecie 2 miejsca :) fajny pomysl na konkurs :) gratuluje wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak nie chciala isc. bedzie miala nowa zabawke. a i bedzie w telewizji. naszej miejscowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja chrzesnica wygrala za to 2 konkursy. Na spiewanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa gdy miała 3 lata i 8 miesięcy brała udział w konkursie na rzucanie figurką Smurfa do dość odległego kosza. Starsze sobie nie radziły bo nie można było rzucić na próbę żeby się zorientować jaką technikę obrać i ile siły przyłożyć. Jej udało się dorzucić ale Smurf potrącił kosz i wypadł na zewnątrz. Byłam z córy ogromnie dumna a ona rozpaczała, strasznie zawiedziona bo nagroda ją ominęła a był nią taki Smurf. Od tego czasu jestem jeszcze bardziej sceptyczna wobec konkursów bo wiele jest zorganizowanych byle jak. Na przykład w tamtym na kilka dziesiątej dzieci udało się wrzucić figurkę tylko jednemu chłopcu, na oko 8-letniemu. Oznacza to duży stopień trudności co przy braku nagród pocieszenia jest czystym sadyzmem, zwłaszcza wobec młodszych dzieci które wszystko traktują bardzo emocjonalnie. A przy okazji, to gratuluję córze. Musiała sobie nieźle pokombinować jak rzucić żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byly mistrzostwa w rzucaniu samolotami z papieru. byl;y 3 grypy wiekowe. wiek 4-8 lat. 9-15 i od 16 wzywz. i zajela 2 miesjace w grupie wiekowej 4-8. ale bedziemu\y mialy fajne zajecie. dostala model samolotu do sklejania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nagrody tak na ok.100zł bo sprawdzilam. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×