Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wyjde za tego faceta a co mi szkodzi

Polecane posty

Gość gość

Ja pochodzę z domu gdzie od zawsze były pieniądze, jakby ktoś próbował mi zrobić jakąś krzywdę to od razu miałam wsparcie rodziców. Najpierw gdy narzekały na mnie nauczycielki - to zawsze przeszłam z klasy do klasy w końcu moi rodzice mieli pieniądze, to wszystko było w podstawówce, gimnazjum i liceum. Podobnie na studiach jak chcieli mnie wyrzucić to rodzice interweniowali i zostałam. Ojciec dał mi pracę w swojej firmie, jestem tam dyrektorem mimo tego że pracownicy nie traktują mnie poważnie. No i w sumie teraz bez żadnego większego wysiłku zostałam panią Magister. Potem urodziłam syna i tutaj jest jedna sprawa której moim rodzicom nie udało się załatwić, zostałam sama z dzieckiem, w sumie to oni za mnie zdecydowali żebym została sama niż z facetem który czatuje tylko na moje pieniądze. Teraz poznałam wspaniałego mężczyznę, stary o 15 lat, nie może mieć własnych dzieci i zaproponował mi małżeństwo. Nie kocham go ale wiem że będę miała przy nim stabilizację i mogę zawsze na niego liczyć. Przyjełam jego oświadczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×