Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyjdę za niego za mąż a co mi szkodzi

Polecane posty

Gość gość

Ja pochodzę z domu gdzie od zawsze były pieniądze, jakby ktoś próbował mi zrobić jakąś krzywdę to od razu miałam wsparcie rodziców. Najpierw gdy narzekały na mnie nauczycielki - to zawsze przeszłam z klasy do klasy w końcu moi rodzice mieli pieniądze, to wszystko było w podstawówce, gimnazjum i liceum. Podobnie na studiach jak chcieli mnie wyrzucić to rodzice interweniowali i zostałam. Ojciec dał mi pracę w swojej firmie, jestem tam dyrektorem mimo tego że pracownicy nie traktują mnie poważnie. No i w sumie teraz bez żadnego większego wysiłku zostałam panią Magister. Potem urodziłam syna i tutaj jest jedna sprawa której moim rodzicom nie udało się załatwić, zostałam sama z dzieckiem, w sumie to oni za mnie zdecydowali żebym została sama niż z facetem który czatuje tylko na moje pieniądze. Teraz poznałam wspaniałego mężczyznę, stary o 15 lat, nie może mieć własnych dzieci i zaproponował mi małżeństwo. Nie kocham go ale wiem że będę miała przy nim stabilizację i mogę zawsze na niego liczyć. Przyjełam jego oświadczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a później się obudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby szybko przylecieć na cafe i wam to opisać nim zapomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli prawda jest to co napisalas, to wsciwie ci wspolczuje. Jestes pusta, bezwolna kukla w rekach rodzicow. i pewnie tak samo bedzie w malzenstwie. Skoro wlasne zycie masz gdzies, to co za roznica, co z nim zrobisz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, już po ślubie? I wszyscy happy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×