Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trąjkąt bez seksu

Polecane posty

Gość gość

Witam ostatnio z narzeczona stwierdzilismy,ze wypróbujemy zbliżeń z trzecia osoba u boku,oboje zgodziliśmy sie ze będzie to kobieta,lecz to wszystko tylko z pieszczotami lodzikiem,minetką itd.ale bez seksu tzn. na początek tylko,jak sie spodoba to pomyslimy co dalej i teraz pytanie czy,ktoś z was miał tylko takie wrażenia bo nawet nie wiem czy ktos by coś takiego chciał i szczerze mówiąc to nawet nie wiem gdzie szukać takiej osoby,nigdy nie próbowaliśmy takiego czegoś,wiec nawet nie wiem gdzie zapukać z zapytaniem,może ktoś coś podpowie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nic nie znajdziesz, polecam kluby dla gejów i lesbijek. W necie znajdziesz tylko hejt, prowokacje, a jak jakaś się zgłosi, to może nie podpasowac Ci wyglądem. Jeżeli jednak bardzo chcesz neta, to wstawcie wasze wspólne zdjecia na sex fotke z ogłoszeniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ze tu bardziej chodzi o doznania niz o to czy ktos jest miss czy nie ale dzieki i ogolnie myslalem ze ktos moze by sie tutaj znalazl plus moze podpowiedzial czy mial podobne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doznania to subiektywna ocena, większość widzi zagrożenia związane z trójkątem. Tutaj niestety siedzą sami hejterzy lub prowokatorzy, np. niby tyle samotnych kobiet a na mailu tylko z jedną piszę. Więc trzeba bardzo sceptycznie podchodzić. Jest jeszcze jakieś forum kowbojki? Może tam? Może wizaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje lukne tam niebawem a tymczasem moze ktos tutaj sie zglosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×