Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaretxx

uprawaiłam seks oralny z kolegą

Polecane posty

Gość gość
No właśnie,dla niektórych to dziwne.Jak mnie kolega poprosi to też mu robię.Inny gustuje w analu...a niech ma nie mydło przecież....boszzzz ale robicie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretxx
Nikt mi normalnie nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie widzisz w tym problemu to moze zaczniesz robic to za pieniadze ? Zawsze troszke kaski wpadnie,a w dodatku skosztujesz roznych penisow. Przyjemne z pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regrosa
margaretxx a ile razy mozesz bez przerwy obciagac a moze bys tak calej druzynie pilkarskiej przed meczem dobrze obciagla z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rup tak talej to hest najfeszniesche w schyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywista_oczywistość
@margaretxx Pewnego słowa tu nie przepuszczą, mianowicie "K...a". Dziwne to, ale nie. Coś jak zakaz rośnięcia drzew w lesie. Mnie chodzi tylko o to, abyś się zastanowiła (bez odpisywania), czy twoje postępowanie opisane w pierwszym post'cie nie jest wprost definicją tego słowa. Ja tu nic nie piszę na temat prostytucji, będącej także "interesem", ale właśnie o tym słowie na K. Nie zgadzasz się ze mną? To sama sobie określ CO te słowo oznacza. Bo przecież, u licha, MUSI cokolwiek oznaczać. Jeśli nie to, co Ty zrobiłaś, no to CO INNEGO oznacza? Gdyby NIC nie oznaczało, to przecież nie byłoby tak cenzurowane na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zostanę Twoim kolegą. Uwielbiam miłość oralną i mogę to robić od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość młodych niedojrzałych gówniarzy dzieli kobiety na dupodajki i ich przyszłe nieskalane (hehe) dziewczyny - oczywiście zawsze dziewice. Dzieje się tak, bo nie mogą znieść myśli, ze jakiś obcy, śmierdzący chój mógł gościć w ich niepokalanej lasce (lol). Jak jest na prawdę wiecie same. Niestety wtórują im inne zazdrosne laski, robiąc wam wszystkim - w tym i sobie krzywdę. Nie ważne jest czy to co zrobiłaś jest dobre czy złe - rózni ludzie różnie to ocenią. Ważne co ty o tym myślisz i czy potrafisz obronić swoje zdanie. Są ludzie, krórzy robią co chcą i zawsze im to uchodzi na sucho. Dzieje sie tak dlatego, że w d***e maja co myślą o nich inni i potrafią obronić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci myślą ze ich żonki są świete i uprawiają sex raz w miesiącu tym czasem poza domem to mężatki rypią się bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezulek
ja często jestem poza domkiem ale ufam mojej żonce, poza tym ma wibratorki którymi sobie dogadza i czasami mi o tym pisze pikantne smski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×