Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartaBanieczka12

Wspólne mieszkanie po 30 w Poznaniu

Polecane posty

Gość MartaBanieczka12

Wraz z moim partnerem chcieliśmy zdecydować się na wspólne mieszkanie. Oboje mamy swoje mieszkania i chcielibyśmy zamienićje na jedno większe. Czy Waszym zdaniem to dobry ruch? Jeszcze mamy mały spór odnośnie miesjca - ja preferują Piątkowo, on Grunwald ;) Gdzie można znalesc fajne M3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka lat 34
Laska. Masz 30 lat i nie masz zielonego pojęcia czy z Twoim facetem którego nie znamy będzie lepiej Ci się mieszkało razem czy osobno? I skąd mamy wiedzieć, co w Ciebie znaczy "fajne M3"? Drogie? Nowoczesne? Ciasne, bo łatwo sprzątnąć? Wielkie, bo dzieci planujecie? Zaczynam się też bać, że jak odpowiem, będziesz się pytać jaki kolor majtek założyć. Weź zastanów się czego sama chcesz i podejmij odpowiedzialnie decyzję. P.s. Ja nie zamieniałabym 2 mieszkań na 1 większe i nie podoba mi się ani Piątkowo ani Grunwald. Wolę Polankę, ale tam drogo, Winogrady i okolice pod Poznaniem. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub najpierw weźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakana
O to czy warto zamieszkać razem to musisz pytać SIEBIE. Jeśli nie jesteś pewna związku to możesz np. zaproponować takie rozwiązanie: Wasze dwie kawalerki wynajmujecie macie z tego kasę i ...sami też wynajmujecie - Wasze wspólne M. Co do mieszkania: "Fajne" oznacza dla mnie takie, które ma spoko położenie blisko centrum i jest estetyczne. Sama na razie wynajmuję pokój na Winogradach, okolica fajna, samo mieszkanie oceniam na 4. Moja kuzynka wprowadziła się do swojego chłopaka który ma mieszkanie na Grunwaldzie w quadro house - ładnie tam mają, tyle, że nie każdy może sobie pozwolić na takie M2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wynajmuję w kamienicy na Wildzie, wszędzie blisko, jestem zadowolony z tym ze czynsz wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×