Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na gwiazdke dla męża

Polecane posty

Gość gość

Witam , macie jakieś pomysły na prezenciki pod choinke dla drugiej połówki ? cena do 200 zł , z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim wieku jest twoja druga polowa i co lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gry komputerowe fajki, zapalniczka luksusowa tablet, mp3 bilety na mecz jakiś łaszek ,perfumki bielizna ble ble .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją kupuje lampę, która mu się podoba do jego studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taki ładny kosz w którym będą jego ulubione łakocie i wode toaletową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż w sumie jak coś potrzebuje to sam sobie kupuje , też nie mam pomyslu co mu podarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny ten serwis ale to prezencik raczej dla mnie , dla faceta to perfumki i ............. może coś słodkiego , jakiś notes, jak jest majsterkowiczem to skrzynke na narzędzia albo jakąś wiertareczke, dużo tego jest , jak ma autko to można cosik do niego zakupić , a może coś do ćwiczeń np hantelki , expander, czy może elektryczną golarke , albo ubierz sie za mikołajke i wskocz pod choinke to na bank będzie zadowolony :) , ja sobie życze na święta gofrownice uwielbiam gofry z pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duuuuuuużo łakoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest handlowcem więc co roku na Mikołajki dostaje ode mnie jakiś praktyczny prezent żeby pamiętał o mnie w podróży służbowej. W tym roku dostanie któryś z tych kalendarzy http://www.kumiko.pl/wydawca/moleskine/?page=1 tylko jak to kobieta nie mogę się na jeden konkretny zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kupie pasek do spodni i radyjko pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlatMate
Dla swojego mężczyzny zaplanowałam też pasek do spodni z Wittchen (mam tam zniżkę). Ale mam problem, bo nie wiem, który wybrać....:( znacie może te paski, sprawdzają się na co dzień? Bo one mają takie zapięcie, że się bolec wkłada do dziurki, czy to nie będzie wypadać? www. sklep.wittchen.com/product/3300/pasek-meski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlatMate
Powiedzcie mi proszę, czy ten pasek jest ładny i elegancki? Nadaje się dla młodego inżyniera, który lubi wysmakowane dodatki? Do jeansów? Czy to raczej do garnituru? Bo mnie się wydaje, że jest taki w miarę neutralny, ale nie jestem do niego do końca przekonana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
A ja mojemu dobra ksiazke i karnet na silownie na pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym karnetem dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klenia
ja swojemu w tym roku maszynkę elektryczną sprawiłam brauna, cenowo ok i czytałam o niej same dobe komentarze - tak więc tylko kupować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też swojemu kupiłam maszynkę brauna, ale na urodziny w październiku, jest on bardzo zadowolony i bardzo mu ona przypasowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peprn
Jeżeli ktoś szuka dobrego sklepu dla majsterkowiczów, to koniecznie powinien sprawdzić ten: lepsze-zgrzewanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majzuz
super pomysl. sama zakupilam srebrna bransoletke dla swojego meza. byla to specialna bransoletka bo zawierala w sobie odcisk mojej dloni wraz z krotka dedykacja. super efekt. zakupu dokonalam w sklepie inter. artess. polecam i tobie chlopak napewno doceni taki prezent. http://www.artess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na etapie remontu, w zasadzie nadal jesteśmy, tylko praktyczne prezenty ;-) Mój facet dostał wiertarkę Celmy, świetny sprzęt, przynajmniej tak twierdzi. Przynajmniej wszystkie meble mamy poskładane - w tym jest również wkrętarka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×