Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teenesse

zniszczona skora twarzy

Polecane posty

Gość teenesse

Witam :) mam problemy z cerą, jest sucha, ma jakieś dziurki, zaskorniki czy cos podobnego, z tradziku wyleczylam sie w 99% szukam jakiegoś kremu, zelu ktory by mi ja troche odbudowal, i "unormowal" proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden krem ci tego nie zrobi. polecam oleje arganowy i z czarnuszki a dodatkowo kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kosmetyków z kwasem laktobionowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejki, a przede wszystkim kwasy pomogą. Kwas migdałowy 10 %, do kupienia bez recepty. Złuszcza skórę, stopniowo, powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Gdzie kupie te olejki i po ile? Jak i kiedy je nakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
No i te same pytania co do kwasow, i jakie kupic najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece nie dostałam tego kwasu, zakladam ze przez internet, ale sa jeszcze jakies sklepy gdzie dostane kwas migdalowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
te dziurki to rozszerzone pory chyba :D na suchosc skory polecam olej z nasion wiesiolka w kapsulkach do lykania ale mozna tez smarowac nim buzie czy tam dodac do kremu :P a i na pory tez chyba powinien pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
W aptece go dostane? Mam w domu olejek kokosowy i rycynowy, moge jakis z nich stosowac na twarz? Pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zwilżona skórę-rycyna jak najbardziej. dobry jest krem nagietkowo-brzozowy z betuliną Sylveco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze powiedziec, ze ja codziennie smaruje twarz na noc olejkim, unikam kremow a raczej nie chce ich stosowac codziennie a tylko raz na jakis czas. jestem alergiczka wiec wszystkie kosmetyki do pielegnacji twarzy mam firmy Avene bo tylko te nie podrazniaja, jednak uwielbiam olejki i wszystkie szampony, zele do mycia naturalne Kneipp i te uzywam do ciala i twarzy. mam krem na noc z kwasami avene i stwierdzam ze jest bardzo dobry i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Ostatni gość- olejkiem jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejkiem rycynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rycyna jest oki, ale trzeba nawilżać bo wysusza, i to bardzo czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejkiem arganowym sie smaruj. Więcej jak stosowac: Www.aisinom.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Dzieki dziewczyny :) blog mi sie nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na www.zamowwizyte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blog się otwiera: www.aisinom.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kwasów AHA i retinolu z paulas choice, nie wiem jak dokładnie je stabilizują, ale zakupiłam ostatnio próbki od nich, i widzę różnicę w porównaniu z kwasami np. z mazideł, różnica w widoczności przebarwień jest widoczna po kilku dniach, skóra nie złuszcza się płatami więc można normalnie się pomalować. A do tego koniecznie głębokie złuszczanie u kosmetyczki raz na 4-5 miesięcy, bo na głębokie blizny nic innego nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a jak masz cerę tłustą i skłonną do trądziku, to broń boże nie smaruj się olejkami, bo zapychają pory i prędzej czy później trądzik wróci. Złuszczaj i nawilżaj, najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruuu
Ja mam ten sam problem i mogę Ci doradzić kosmetyczkę. Teraz na grouponach, gruperach itp można tanio kupić np mikrodermabrazję albo piling kawitacyjny. Kup sobie serie kilku zabiegów 5-6. Cera się ładnie oczyszcza, pory się zwężają, kolor skóry się poprawia. Ja jestem bardzo zadowolona. Domowe metody proponuję jako wsparcie a potem kiedy już cera się poprawi wystarczy tylko to co dziewczyny piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruuu
I tak jak juz ktos napisał - pamiętaj by używać kremów i kosmetyków, które nie zatykają porów bo inaczej cała praca na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może powinnaś dobrze nawilżyć skórę., bo nie od dziś wiadomo, że utrata wody jest przyczyna złej kondycji naszej cery. Może kosmetyki z serii Aquaoptima Dermiki ??? Przeznaczone do cery suchej, szarej odwodnionej. Moja cera bardzo się poprawiła odkąd ich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tą gówniką, dziadówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Wydaje mi sie ze mam skore normalna, czasami sie przesusza, codziennie ja nawilzam i jest ok. Wczoraj nalozylam olejek arganowy na noc i jest bardzo fajny skora byla mila w dotyku :) wiadomo, zewnetrznie nie widac roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Macie jakieś sposoby na czerwoną skore twarzy? Moja skora czerwieni sie np jak jestem w szkole, i nie wiem dlaczego, przychodze do domu i wszystko jest ok, wiecie jak to powstrzymać? :p dodam ze to na pewno nie przez stres itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo naturalnie
Aloes :)) mo-naturalnie.blogspot.com/2013/04/aloes.html jest rewelacyjny i uniwersalny. Naturalny zel z aloesu poprawia ukrwienie skóry, nawilża wysuszoną skórę, zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych, regeneruje skórę. Szukaj tylko 99.9% naturalny zel z aloesu, bez zadnych dodatkow chemicznych. PS. podrazniona skóra mojej mamuski zostala wyleczona aloesem :) Spróbuj a pokokasz aloes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Dzieki wielkie za rade :) chodzi o jakas mas czy pitny? Gdzie kupowac? Masz jakies sprawdzone firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Babcia dala mi zyworodke podobno dobra na wszystko heh :) spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenesse
Nie wiem jak ale moja cera bardzoo sie poprawila, nie stosowalam nic specjalnego, rozne maseczki, sode oczyszczona raz, nie wiem co pomoglo ale jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×