Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MargotS

Kursy i szkolenia w Łodzi ERUDIO

Polecane posty

Gość MargotS

Czy ktoś zna firmę ERUDIO z Łodzi od kursów i szkoleń? Poprosze o jakieś opinie czy szkoła jest wiarygodna? Dodałam w dziel kosmetycznym, bo konkretnie mi chodzi o poziom szkoleń kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w erudio uczą tacy wykładowcy jak Karina Zienkiewicz od wizażu i makijażu lub Marek Gajewski od fotografii. Bardzo fajna szkoła ciekawy sposób prowadzenia zajęć i dobra kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie maja ułożony plan prowadzenia zajęć- niema pośpiechu i poganiania. Ja się tam czułam bardzo swobodnie i szybko mijał mi czas. Sporo się nauczyłam i z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam tej szkoły :( niczego się nie dowiedziałam, tylko pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo spoko szkoła:) Robiłam fotograficzne od niedawna jest Fotografia Glamour i Reklamowa świetne kursy z panem Gajewskim, pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła spoko, mi pasuje bo mam blisko na uczelnie i na akademiki. Byłam na sesji ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie dno totalne to co u nich się odwala przechodzi wszelkie granice. Nadal nie odzyskałam swojej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niski poziom mają. Poważny człowiek niczego się tam nie nauczy. Ktoś kto chce tylko papierek dostanie. Tylko jaka później jakość ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic kurs na projektanta wnetrz www.akademia.ewaromanow.pl ;) jestem po i powiem szczerze, wielkie WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×