Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutas 1973

pomocy rozwod komornik

Polecane posty

Gość smutas 1973

mam taką sytuacje, żona złożyła wnioske o rozwód, ogólnie naciągra, i "złapała" mnie na dziecko .... byliśmy razem 2 misiące, potem ślub i dziecko, rok było ok, pomagałem , wstawałem w nocy choć pracowałem . Nagle jej sie znudziło, i wyrzuciła mnie z domu . Sprawa jest w toku , alimenty mam przyznane 800 zł, ale od kilku ms nie mam pracy i płace tylko 300 zł ... z córką widuje sie raz w tygodniu . i czasem w weekend. tak jest zasądzone. rozwodu brak, wszytsko sie jakos dziwnie ciągnie. mam wezwanie do komornika o zapłate zaległych alimentów, plus jakas kara. co zrobić ? jak z tego wyjsc, Nie stac mnie na adwokata, ona ogołociła mnie ze wszytskiegio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
ale ja nie mam pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
to porozgladaj sie za ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto skorzystać w sieci z gratisowych porad prawnych. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
właśnie nie moge nigdzie znaleźć tych gratisowych porad . Macie jakiś namiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do komornika i pogadaj z nim, oni nie są tacy jak się o nich mówi, powiesz, że nie masz pracy, pokażesz, że płacisz 300, weź dowody wpłat i można się jakoś dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję Ci wkleić link ale odpowiedź z linkiem nie przechodzi i mam informację, że uznano ją za s p a m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w w y s z u k i w a r k ę bezpłatna porada prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
do tego mam jakąs kare, i opłate komorniczą , nie chce mi się życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz : bezpłatna porada prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
wszedzie jak czytam to jest wyslij pytanie a my je wycenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
to wyslij im to pytanie , wycenia i wtedy zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iprawo.net.pl/bezplatna_porada_prawna?gclid=COaOjLzS5roCFcdZ3godox8ARw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" smutas 1973 mam taką sytuacje, żona złożyła wnioske o rozwód, ogólnie naciągra, i "złapała" mnie na dziecko .... byliśmy razem 2 misiące, potem ślub i dziecko, rok było ok, pomagałem , wstawałem w nocy choć pracowałem . Nagle jej sie znudziło, i wyrzuciła mnie z domu . Sprawa jest w toku , alimenty mam przyznane 800 zł, ale od kilku ms nie mam pracy i płace tylko 300 zł ... z córką widuje sie raz w tygodniu . i czasem w weekend. tak jest zasądzone. rozwodu brak, wszytsko sie jakos dziwnie ciągnie. mam wezwanie do komornika o zapłate zaległych alimentów, plus jakas kara. co zrobić ? jak z tego wyjsc, Nie stac mnie na adwokata, ona ogołociła mnie ze wszytskiegio """""" Ja nie rozumie jak ona mogła Cię wyrzucić z domu? Czyj to dom? Nawet jeśli jej to wyrzucić ot tak sobie też by nie mogła. A jeżeli nie masz pracy to wystąp do sądu o obniżenie alimentów. I zrób to jak najszybciej.Nie rozumie też co to za kara , kto ją wymierzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzieliłam darmowej porady w pierwszym poście, nikt niczego innego nie doradzi jak tylko to, żeby ZAPŁACIĆ, bo koszty komornicze i odsetki Pana pogrążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Wydziale Prawa czasem działa Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej. Porady prawne udzielane są także w niektórych biurach poselskich i senatorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Mam pytanie do Radzy Prawnego moj maz nie placi alimenty na dzieci winien dziecom 2 tys. 400 zl. Czy moge go zglosic do komornika? Jak to wszystko wyglada. On pracuje , mieszka z kochanka i oddaje jej cala wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny (a) radco prawny, kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Gdyby miał środki za spłatę zaległości nie umieścił by tutaj prośby o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nic innego nie zrobi. Ma zasądzone alimenty, musi płacić. Radzę od strony prawnej i ostrzegam, że odsetki i koszty komornicze są wysokie i jeśli nie będzie spłacał, będzie tylko gorzej. Oczywiście, można napisać nie płać, jakoś to będzie, wyjedź, itp. itd. Ale w mojej praktyce wielu było takich, którzy słuchali tego typu rad, a potem poszli "siedzieć" za niepłacenie, albo komornik zlicytował dom ,samochód czy działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
dziękuję za odp. a czy jest jakaś "taryfa ulgowa" skoro ja naprawdę nie mam pracy ? mam kraść ? tego nasze prawo nie uwzględnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
a do odp gdzieś wyżej, wprowadziłem się do niej i do jej rodziców. zrobiliśmy remont , zagospodarowaliśmy po swojemu. Rodzice bardzo ingerowali w nasze życie, JEJ rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
A moje mieszkanie wynajeliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
a do RADCY PRAWNEGO pytanko jeszcze, prosze o odp. Czy moge starać się o np zapałtę samych zaległych alimentów, a ta "kara i odsetki" będą umożone, bądź coś z tym zrobić, i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowieku masz dziecko i z czego ono ma zyc? Oczywiscie, ze musisz zaplacic tez odsetki itp. Twoj obowiazek - dziecko z powietrza zyc nie bedzie i tak samo komornik nie pracuje za darmo. Szukaj pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 1973
zona chyba wiedziała co robi, jak z kaprysu mnie wychrzaniła z domu. a na brak kasy od rodziców nie narzeka. oj, długo by mówić, nie mam z czego zapłacić reszty, daje jej tyle ile mi sie uda dorobić. i bez takich, wiecie jak trudno z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekaj - masz wlasne mieszkanie i zasilek dla bezrobotnych chyba tez dostajesz, wiec masz zwykle 6 m-cy na znalezienie pracy. Wasze dziecko i Wasz problem, nie jej rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciezko z praca, ale masz dziecko, wiec tym bardziej powinienes poczuwac sie do obowiazkow. 800zl to nie sa wielkie pieniadze jesli chodzi o wydatki na dziecko. Skup sie na szukaniu pracy in splacaj ile da sie i jaknajszybciej zeby odsetki byly niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×