Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pros

Pytanie o pisma

Polecane posty

Gość Pros

Tak czytając to forum nasunęło mi się pytanie. Czy bylibyście zainteresowani pomocą prawną świadczoną przez internet, tj. pisaniu zindywidualizowanych pism, pozwów, odpowiedzi itp ? Nie na wzorach, a do konkretnej sprawy. Przez profesjonalistów z ubezpieczeniem OC, z fakturą VAT i po cenach konkurencyjnych. Oczywiście w sytuacji, gdy adwokat w konkretnej sytuacji jest zbyt drogi dla danej osoby, bo z doświadczenia wiem, że napisanie pozwu potrafi być u nich 10x droższe. Od kilku lat prowadzimy biuro doradztwa prawnego, w którym zatrudniamy też młodych adwokatów, ale tylko stacjonarnie. W związku z niskimi stawkami popyt jest bardzo duży, ale nasunął mi się pomysł pomocy na miarę XXI w :) Czekam na Wasze opinie. Zaznaczam, że nie jest to oferta, tylko bardziej badanie rynku, ale oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zaoferować kontakt ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancelaria, z ktora wspolpracuje, udziela porad w ten sposob, ludzie coraz czesciej szukaja pomocy profesjonalnego prawnika przez internet, nie muszac wychodzic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pros
Też mi się tak wydaje, że również w tej sferze jest postęp. Jednak boję się, że ludzie mogą obawiać się podawania danych osobowych no i tak naprawdę opisu swojego prywatnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę skorzystać z porady znajomego radcy, niż szukać od nowa. Za każdym razem, jak mam jakiś problem prawny, idę do sprawdzonej osoby. Polecam też innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł może się sprawdzić przy dość prostych sprawach, nie wyobrażam sobie prowadzenia czegoś bardziej skomplikowanego, co wymaga wielu rozmów i uściśleń. Nie da się przecież napisać dobrego pozwu/odpowiedzi bez wnikliwej analizy sprawy i dokumentów, których jest czasem cala masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×