Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezy pracy i nadziei

Dlaczego ten kraj jest tak beznadziejny

Polecane posty

Gość bezy pracy i nadziei

??? Dlaczego młoda, ambitna, wykształcona osoba po studiach nie może znaleźć żadnej pracy w tym kraju jeśli nie ma układów i znajomości? Nie mam już siły codziennie przeglądać nowe oferty, wysyłać cv, dzwonić, chodzić osobiście po firmach i natykać się na pogardliwe spojrzenia sekretarek i słyszeć ciągle to samo: " nie ma pracy". Nie wiem co mam jeszcze zrobić, aby ktoś mi w końcu dał szansę... wiem, że bym sobie poradziła... Nigdy bym nie pomyślała 2 lata temu kiedy kończyłam studia, że tak to będzie wyglądać, miało być inaczej... Czuję się oszukana, obdarta z marzeń i planów, straciłam nadzieję, że coś się zmieni :( Z tego ciągłego stresu i nerwów, braku perspektyw i poczucia bezsilności dorobiłam się nerwicy i depresji, nic mnie już nie cieszy, zamknęłam się w sobie, unikam kontaktów z ludźmi. Chyba jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji, innego nie widzę.... naprawdę nienawidzę tego chorego kraju......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruver
bo Polska ma żałosna gospodarke, a szczególnie beznadziejny przemysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruver
też nienawidzę tego chorego kraju.pluje na Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, jest sporo ogloszen, ale nie pracy, a wyzysku i zlecen. Do tego tragiczne pseudopensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruver
pseudowypłaty, praca ciężka i jeszcze wszędobylskie chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaliiiiii
Coś o tym wiem, szukam legalnie pracy 2 lata a tak bez żadnej jestem 4 miesiące i cisza jak makiem zasiał !!!!!!!!!! normalnie żeby w Krakowie nic nie było masakra............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co konkretnego potrafisz robić i do czego możesz się przydać pracodawcy? Młodych, ambitnych i po studiach jest jak psów w schronisku, tylko co z tego? To nie komuna, że każdemu się praca należała, a komuś z "em gie erem" koniecznie biurowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie sa beznadziejni , nieuczciwi ,zdemoralizowani, oszustwo jest zaleta ( wystarczy poczytac wypowiedzi na kafe chocby o pisaniu prac a pieniadze czy nieplaceniu podatkow- a albo sie jest uczciwy, albo nie). Fakt ze tyle lat niewoli,raptem tylko 20 lat wolności , potem komuna zdemoralzowaly narod. jedno pkolenie nie starczy, zebyto naprawic. Gdyby brak pracy dla ciebie wynikal wyacznie z rzadow czy przepisów,, znalazlabys po tych studiach bez probemu prace w innym kraju -- a wcale tak nie jest niestetey,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Poznaniu, mam wyzsze wyksztalcenie, obecnie 5 zawodow, wiec w kazdym sa jakies ogloszenia. Bez problemu prace moge znalezc w jakies 7 dni. Na czym polega problem? Pensje sa tak gofniane, a warunki tak tragiczne, ze jakies 2,5 roku dorabiam sobie na Allegro i lepiej wychodze na tym finansowo. Przy czym jakies 2-6x w tygodniu chodze na rozmowy kwalifikacyjne, a warunki finanswowe wciaz kiepskie. Tylko 3 oferty byly za wiecej niz 1600, ale mnie nie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dalej głosujcie na bandę czworga i oczekujcie zmian, lemingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×