Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuba147

Szukam dziewczyny

Polecane posty

Witam , jestem kuba mam 20 lat , poszukuje dziewczyny w wieku od 17 do 21 lat , jestem z okolic krakowa wiec szukam pani z tych okolic , jestem czuly rozumiem innych lubie chodzic na imprezy melanze lecz nie lubie palic tytoniu ... , mam 170 zwrostu 60 wagi jestem szczuply i nie wysoki ale wzrost nie gra roli jaki jestem... , mam kolor wlosow ciemny , oczy mam szare dlugie zesy , szukam pani do poznania sie lecz nie lubie jak dziewczyna patrzy na pieniadze mowie od razu nie jestem bogaty i nie pochodze z bogatej rodziny... , lubie pomagac i wgl , mialem dziewczyne to zostawila mnie dla innego zdradzila mnie itp nic takiego nie zrobilem ale to juz jej sprawa.. , chce byc jeszcze kiedy kolwiek szczesliwy , dziewczyna najlepiej jak by miala 158 / 160 / 165 , wlosy blad lub jakies ciemne ;) obojetne tylko zeby miala poukladane w glowie i mnie rozumiala i szanowala poszukuje do stalego zwiasku bo ja nie zmieniam dziewczyn jedna po drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli do tej pory nie zdobyłeś żadnej odpowiedzi to pewnie już niestety żadna się tym nie zainteresuje, ale nie ma co tracić nadziei, zawsze możesz jeszcze spróbować na mynago albo zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×