Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy w tych cazsach warto sie zenic

Polecane posty

Gość gość

po co skoro i tak z gory ludzie wiedza ze bedzie rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci takich głupot naopowiadał? Ja tam nie przewiduję własnego rozwodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przewidujesz, bo akceptujesz zdrady meza z wygody :D jestes durna myslac, ze nikt cie tu nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mąż też nie warto wychodzić rodziny tworzyć z mężem też nie warto no chyba że rodzinę z dziećmi tylko jak im zapewnić wikt i opierunek? Aby dzieci nie były głodne?.......... ...................... Ruda Stefka wymyśliła sposób............że urodzi sobie troje dzieci , każde z innym ojcem aby alimenty były większe i pewniejsze, dziećmi pomoże opiekowac się jej rodzinka, zamieszka z rodzicami i stworza piękną matriarchalną rodzinkę, bez ojców dzieci, bo po co w rodzinie mają byc zdrajcy i egoiści? Po co porzucenia i rozwody, po co wykorzystywanie żony i po co męczarnia dla męża? Mądra ta Stefka Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAPACINA
nie warto się pobierać!!! jestem 5 lat po ślubie z czego 3 lata w separacji. dzieci cierpią ja jestem mega samotna a mąż twierdzi że zmarnowałam mu życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAPACINA
żałuję że wgl poznałam męża i że istnieje coś takiego jak ślub aha i moim zdaniem ślub przed 21 rokiem życia powinien być zabroniony !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAPACINA
małżeństwo to jedyna forma niewolnictwa uznana przez polskie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAPACINA bo skoro wychodzi się za mąż ze względu na ciążę to sie to potem tak kończy. Ja byłam bardzo długo ze swoim mężem pred ślubem poznaliśmy się doskonale i to była nasza świadoma decyzja o ślubie. Jesteśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAPACINA
w takim razie małżeństwo z ciężarną kobietą także powinno być zabronione. ja z meżem mieliśmy date ślubu na 27.06.09 jednak zaszłam w ciąże i przyśpieszyliśmy ślub na 18.10.08 to był błąd,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ TAPACINA małżeństwo to jedyna forma niewolnictwa uznana przez polskie prawo. PRZEZ KOSCIOL, kosciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc mega zdesperowanym by przed 21 rz wychodzic za maz,najlepsze lata poswiecic na pieluchy i dzieci,porazka,jak juz wychodzic za maz to za kogos kogo sie bardzo kocha i na pewno po 30,ja tak zrobilam wiele lat temu i jestemszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bardzo infantylna przede wszystkim. A twój mąz jest teraz w wieku kiedy najbardziej ogląda się za mlodszymi kobietami, czemu wiec chwalisz dzien przed zachodem slonca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×