Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zgodnie z obietnicą

z nudy na czacie

Polecane posty

Gość onaJak inne
Czego oczekujesz? Sam coś wnieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie :) czat? :D Myślisz że tam ciekawiej? Chociaż fakt pośmiać się można. Wybierz seksi kobiecy nick i nie będziesz mógł się opędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwojowa
czasem mam taki przypływ nadziei, że myślę sobie wejdę na jakiś czat aby pogadać z kimś konkretnie normalnym i ogarniętym, ale jak zagaduje do mnie koleś i pierwszy tekst jaki widzę to "obci.ągasz ?" to od razu nadzieja upada i po prostu wychodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccs
czaty to dla zartu ;p rozrywkowe miejjsce dla zboksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że tam pełno zboczeńców i frustratów, ale też nie można w sumie tak uogólniać, bo na pewno są tam też i ogarnięci ludzie szukający kogoś z kimś można normalnie i na luzie pogadać, tylko ciężko takich wyłowić niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej lubię :) witam serdecznie i z lekka nieprzytomnie jako że dzisiaj się dopiero koło 13:00 podniosłam z łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie ale jakże to tak? ja mam oceniać? :D x Ładnie odpłynęłaś rozwojowa w swej szczęśliwości ;) Pilot oblatywacz się przyśnił? wysterował dobrze maszynę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz kiedyś można, bo dlaczego by nie ? :D kto powiedział że nie mogę sobie pospać/poleżeć aż do 13:00 ??? :D czasem jakiś kaprys trzeba mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pilota to pewna nie jestem czy mi się przyśnił, prochy nasenne czasem mnie ostro zmulają :D nie wiem może i grzebał coś jak nieprzytomna byłam, kto go tam wie, aż tak dobrze to go nie znam, praktycznie to wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×