Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mu wybaczyc czy rozstac sie

Polecane posty

Gość gość

Moj facet mnie oszukal, po ponad roku znajomosci wyznal mi ze nie bierze rozwodu tylko ze jest w separacji, po ktorej dopiero wtedy wezmie rozwod, caly czas klamal, ze szczegolami roazwodu z datami rozpraw ze wszystkim bo tak naprawde nigdy czegos takiego nie mialo miejsca zrobil to bo bal sie ze jak mi wyzna prawde to odejde, wiec wyznal a ja mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i rok rozkladania nóg jakby w błoto wyrzucił.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne ze jak sie z kims tworzy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze nie wolno uprawiac sexu az do slubu? nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego ślubu? Przecież on ma żonę. No i pewnie nie wiedziałaś też że każde dymanko zmniejsza twoje szanse na szczęśliwe małżeństwo w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiedzialalm ze ma zone ale przeciez sie z nia rozstaje niedlugo bedzie wolny rozwiedziony bo przez ten czas separacji nie mial z nia kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce oceniania bo kazdy ma tutaj inne zdanie na ten temat chcialabybm opini czy dalej to ciagnac po tym klamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciągnij na zdrowie. Tylko nie przegnij pały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze kazdy tutaj najmadrzejszy zeby po kims pojechac, a rady jak nie widzialam tak i nie zobacze wiec na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstac sie. oszukiwal cie w tak powaznej kwestii. co stoi na przeszkodzie, zeby oszukiwal dalej? skad wiesz, ze ten rozwod w ogole nastapi? skad wiesz, czy nie bedzie cie zdradzal tak samo, jak zony? i innej naiwnej mowil, ze zona niedobra i wlasnie sie rozwodza. podczas, gdy ty nie bedziesz o niczym wiedziala. ty pytasz powaznie, co robic? przeciez tu jest jedno rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy moze mi jakos udowodnic ze ma ta separacje ? dac jakis papierek na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze. bo pewnie nawet jej nie ma :) mozemy sie zalozyc o gruba kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosilam go caly czas o dowod tego ze bierze rozwod, ale mowil ze nie ma zadnego papierka, tyle czasu nie mogl mi dac a teraz jak jest w separacji to tym bardziej nie ma na to dowodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, oczywiscie, ze dowod jest, chocby skan wniosku o separacje, skan orzeczenia o separacji. jestes naiwna, a d**ek korzysta. w sumie to mi cie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi na to ze jak mi nie chce nic dac to znaczy ze o jedna wielka sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo. doszlas do tego po roku. teraz kopnij oszusta w d**e i powiedz o wszystkim jego zonie. ma prawo wiedziec, a pewnie zyje w blogiej nieswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to ze jestem w tym sama ale mam juz tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile facet ten ma lat? ile lat po ślubie? a jego zona co na to? a dzieci są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i slusznie masz dosyc. trafilas na wyjatkowo perfidnego gnoja. proponuje dogadac sie z zona i wspolnie puscic go w skarpetach. podejrzewam, ze zona tez sie niezle w****i, jak sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że rozstać się. :-/ Zobaczysz, później nie będzie Cię szanować i będzie tak oszukiwać też w innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszło ci autorko do głowy,ze nic z tego nie wyjdzie? jesli okłamał cię w tak waznej sprawie,to nie licz w ogóle na rozwód nie uda ci sie z nim związać na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sa dzieci i to male, po slubie wiele lat i tyle samo nie mieszkaja razem , zreszta czy to wazne, czy moja naiwnosc mozna traktowac jako bycie wspolwinnym? pewnie tak, lepiej jak najszybciej wymazac ten rozdzial z pamieci, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się wymazać. Tak jak nie da się wyzerować licznika dymań. Jesteś naznaczona piętnem dymanki żonatego faceta. Na zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego bo Cię skrzywdzi póki znasz go jeszcze krótko.Związku na kłamstwach się nie zbuduje.Wim to z życia swojego,aczkolwiek żądaj od niego numeru tel jego żony i porozmawiaj z nią ,wtedy dowiesz się jaka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety powinny być solidarne faktycznie,zadzwoń do zony lub wyslij SMS i porozmawiaj,wyjdziesz z twarzą szkoda mi ciebie,bo zyjesz w fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety solidarne - buuuuhahahahahaha ;):) Jedna sprzeda drugą za możliwość pociągnięcia druta w kiblu na dworcu. Proszę nie mylić solidarności z mściwością!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' gość Kobiety solidarne - buuuuhahahahahaha oczko.gifusmiech.gif Jedna sprzeda drugą za możliwość pociągnięcia druta w kiblu na dworcu. Proszę nie mylić solidarności z mściwością!!''- dokładnie. Dodam, jestem kobieta, asama widze, jedna drugiej by ; zwinęła' męża , gdyby mogła. Inna sprawa, co jest wart taki d**ek, który kręci na dwa fronty/ Tylko kopnac jak najdalej od siebie takiego gnoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw, znajdziesz wartościowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie słyszalaś,ze małżonkowie wracają do siebie? znam takich a ty dalej jestes jego wydmuszką? jaki głupol z ciebie,nawet mi ciebie nie zal nienawidzę głuich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz autorko wynika, ze jestes bardzo naiwna. Wykorzystal cie jako darmowy obiekt seksualny. Wiedzial, ze moze ci wszystko wcisnac i wciaskal. I z tego wynika, ze nadal bedzie wciskal. Separacja to wymowka zonatych ktorzy chca sobie darmo pody mac na boku zamiast skorzystac z agencji i zaplacic za usluge. Skontaktuj sie koniecznie z jego zona, on sie tego bardzo boi i zobaczysz jak natychmiast ucieknie od ciebie jak zbity pies z podkulonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×