Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o kolczykach z metalu z sieciowek

Polecane posty

Gość gość

I am , Orsay, Rossman itd? Myslicie, ze da sie je dluzej ponosic, czy od razu uczulaja, psuja sie, czernieja? Bo zastanawiam sie , czy nie kupic sobie i na prezenty. Wzory sa czesto super, ale nie chcialabym, zeby od razu sie zepsuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunaa
Czy psują się nie wiem, czy czarnieją wątpię, to głównie srebro czarnieje. Natomiast czy od razu uczulają to tak, jak najbardziej. Ja na przykład niestety nie mogę nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczulaja mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi25
Ja właśnie często szukałam kolczyków w sieciówkach, bo te od jubilera wydawały mi sie za poważne, po prostu nie w moim stylu, a w sieciówkach można znaleźć faje wzory, oryginalne. Ale powiem Wam dziewczyny, że niedawno odkryłam, że najlepsze są kolczyki robione własnoręcznie, to wcale nie takie trudne! Ja nauczyłam się tego na warsztatach robienia biżuterii tu: http://www.splotartystyczny.pl/portfolios/warsztaty-bizuteryjne/ Nawet nie wiecie jaka to satysfakcja, jak ktoś się zachwyca biżuterią, a Ty mówisz z dumą - sama ją zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę, temat na 6 postów, z czego 4 to reklamy. Kuźnia srebra z wzornictwem z podrzędnego bazaru w Bangladeszu i nawoływanie do tworzenia kolczyków na warsztatach, podczas gdy w sieci jest pełno tutków. A ludzie i tak nie zauważają jakie masz kolczyki. Chyba że sami robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam bardzo ładne kolczyki na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ Bardzo duży wybór i niskie ceny, jest w czym wybierać bo mają tam oferty różnych sklepów. Znajdziecie tam również buty, ciuchy, dodatki i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×