Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mortadela93

CO KUPIC CHLOPAKOWI NA SWIETA

Polecane posty

Gość mortadela93

pewnie bylo juz tu wiele podobnych tematow,ale w koncu kazdy chlopak jest inny.. zastanawiam sie co kupic mojemu na swieta, jestesmy razem 2 lata, mamy po 20 lat. on bardzo lubi grac na komputerze,studiuje informatyke,ale nie chce kupowac mu gier,bo przewaznie wszystkie zalatwia sobie sam. :) lubi tez koszykowke i sluchac hip hopu,ale to mniej. zastanawialam sie nad praktycznym prezentem np elektryczna maszynka do golenia, albo nad zegarkiem, ale mial bardzo drogi zegarek, dopoki go nie zepsul i nie wiem czy jak mu kupie taki za 300-400 zl to czy sie nie zblaznie :) prosze o jakies porady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja bym na Twoim miejscu pokazała mu ofertę domu maklerskiego z http://www.mdm.pl/ Może będzie chciał coś zainwestować:) Mój chłopak długo szukał interesującej oferty niestety bez skutku. Mi udało się znaleźć kilka dni przed jego urodzinami. Był bardzo zadowolony z tego prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym interesuje się Twój chłopak? Bo jeżeli elektroniką lub sportem to fajny i ciekawy prezent wybierzesz na www.WszystkozAmeryki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikagggggg
mój chłopak sporo jeździ, wiec w tym roku tak jak chciał dostanie assistance od Startera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziutka87
ja swojemu zafundowałam maszynkę cruzer braun. Jest bardzo zadowolony z wyboru mikołaja w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, jak nie zasłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mopa i niech się bierze za robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój w tym roku dostanei na urodziny zegarek :) ze sklepu ewatch.com.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekrawaty
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://alekrawaty.pl/ . Znajdziesz tam najmodniejsze krawaty i nie tylko! W sprzedaży mamy również muszki, spinki do mankietów, paski , poszetki i wiele innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ciężko jest coś chłopakowi wybrać, nie to co kobietom :D sądzę, że maszynka elektryczna, tudzież zegarek jest ciekawym i przydatnym prezentem. Na allinside.pl znajdziesz dobre i ciekawe pomysły na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×