Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolka67

Chory psychicznie czy dobry aktor

Polecane posty

Gość nikolka67

Sytuacja przedstawia się tak, rozstałam się z chłopakiem po 10 miesiącach związku, ponieważ czułam, że razem nie będzie nam dobrze. Utrzymywaliśmy koleżeńskie stosunki, mimo, że wciąż coś nas do siebie ciągnęło i uczucie tak szybko nie zgasło. Wczoraj zostałam wyciągnięta przez Dagmarę na urodzinową imprezę w plenerze, dlatego poprosiłyśmy mojego eks o transport i spytałam się czy odwiezie mnie o 19 do domu, na miejscu spotkałam jednak wielu znajomych i dobrze się tam bawiłam, dlatego o 18.30 wysłałam do niego smsa, że wrócę z koleżankami, on wkurzony zadzwonił do mnie, że olewam go i traktuję jak śmiecia, dałam mu do telefonu Dagmarę i to po nią przyjechał. W drodze do domu był wściekły na mnie, że - jak twierdził - potraktowałam go jak szmatę. Był bardzo nerwowy - Daga mówiła, że wcale nad sobą nie panował. Zaczął przy niej wyzywać mnie od dzi*wek, szm*at i kur*w i powiedział, że jestem pierwszą dziewczyną, którą mógłby uderzyć. Kiedy był już w domu zadzwonił do niej, że wpadnie tam z kolegami i skończy z tym... to już była gruba przesada. Dziś sobie mieliśmy wszystko wyjaśnić, ale on twierdzi, że połowy rzeczy nie pamięta, że był w amoku i nie wie dlaczego oraz że nigdy nie podniósł na mnie ręki i dlaczego miałby to zrobić? Dla mnie to wszystko jest chore, a on chyba powinien się leczyć, skoro nie panuje nad emocjami... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka67
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka67
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka67
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka67
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka67
to s********ć, k***a taka pomoc z waszej strony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IDIOTKOM NIE POMAGAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×