Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam,szukam pracy w miare stabilnej jestem z zawodu stolarz,ogólnie ogarniam prace typu złota rączka,jestem mobilny,nie pije,dokładny,mogę być złotą rączką przy jakiejś firmie,hotelu,domu itp.jestem z mazowieckiego 7 -km od wa-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,ale nie zaszkodzi dać tu ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat tak około? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było podać przy ogłoszeniu maila, jak ktoś byłby zainteresowany, by Ci odpowiedział, a nie teraz będziesz codziennie patrzył, czy Ci ktoś odpowie na forum, po 3 tygodniach i zero propozycji. Pamiętaj o stronach z ogłoszeniami lokalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia181
polecam jako kieszonkowe :) zakładam że póki co masz czas wystarczy kliknąć ja z tego mam 400zł miesięcznie a zajmuje mi to do 0.5h max dziennie 1http://ekasa.org/pages/index.php?refid=zuzia181 2http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=zuzia181 3http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=zuzia181 4http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=zuzia181 oczywiście nic nie wpłacasz, na początku może to być żmudne bo tak naprawdę masz grosze za klikanie... ale sądzę że poświęcając pół godziny dziennie przed komputerem to i te 400 zł jest ok ;) ja to robię pijąc rano kawę zanim cała reszta domu się obudzi nie będę pisać że to żadna ściema... itp wejdź przeczytaj skorzystaj pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam konkretnej pracy a nie jakieś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche niekumaty z Ciebie stolarz, moj facet ma nowa prace w 3 dni. Zrob tak jak on, czyli liste zakladow w Warszawie, CV w lape i obchodzisz po kolei. Do tego strony z ogloszeniami, m.in. gumtree. To dobry zawod, spokojnie mozna zarobic 2500-3000 na reke. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretnej pracy? to szukaj na stronach z ogłoszeniami nie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzia, ale to pół h dziennie to na każdą z tych stron? nie rozumiem? korzystasz z każdej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekumaty ze mnie gość ok ,masz prawo wypowiedzi.Gumtre to portal gdzie szukają ażeby oszukać cie.Praca na czarno też nie wchodzi w grę mam swoje lata,i stawka po 10 zł bo też to przerabiałem,powinnaś się cieszyć że masz tak zaradnego męża że potrafi znależć fajną i ciekawą prace w 3-dni z pełnym ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko gumtree, jest tablica, 10 zł mało, ja pracowałam za tyle samo, bo 7 z groszami netto wychodzi z minimum, takie są czasy, oby oszukać, bo duże bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie meza tylko faceta, to raz, dwa, on pracuje teraz na zlecenie - w tym tez masz ubezpieczenie, trzy - robi to, co Ci mowilam, chodzi po zakladach. Na Gumtree bywa kiepska praca i osoby, ktore chca Cie oszukac,ale takie sa WSZEDZIE - trzeba po prostu miec sie na bacznosci.No i akurat najwiecej ogloszen dla pracownikow fizycznych jest na Gumtree. Wybacz, ale rozwala mnie, ze szukasz pracy na BABSKIM FORUM PLOTKARSKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebędę z tobą dyskutować czy masz męża czy faceta nie moje zmartwienie,Faceci niewchodżcie na kafeterie bo to BABSKIE forum plotkarskie,brzuch mnie boli ze śmiechu,koniec moich wypowiedzi bo widzę że to do niczego dobrego nie prowadzi,takie przepychanki a żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałeś na gratce praca.gratka.pl/mazowieckie/ tam pojawia się dużo artykułów dotyczącej pracy jakiej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent ubezpieczeniowy Praca
Jeśli chodzi o prace w ubezpieczeniach to polecam udanie się bezpośrednio do kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych i zapisanie się na rozmowę w sprawie pracy. Jest to o wiele lepsze niż wysyłanie swojego CV w formie elektronicznej. Od maja sam będę chciał zatrudnic dwie osoby jako pomoc agenta ubezpieczeniowego. www.agent-pzu.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla szukających pracy polecam odwiedzenia blog.tomastest.eu. Są tam teksty dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, cv oraz te przedstawiające punkt widzenia pracodawcy. Pomocne, jeśli się nie wie, gdzie i jak szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo omijaj MLM. No chyba, że lubisz wciskać znajomym kosmetyki i wciągać ich do pseudo grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×