Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siostra próbuje rozbić mi związek

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak że moja siostra chodziła z facetem którego ja jej odbiłam i wyszłam za niego za mąż. Siostra była z nim w ciąży gdy oznajmiłam jej że nie będzie ślubu jej i mojego już wtedy faceta. Ja również byłam w ciąży, siostra z nienawidziła mnie i uderzyła z całej siły w twarz. Teraz sytuacja wygląda tak: że ja mam z mężem dwoje dzieci syna i córkę a ona ma syna i siostra domaga się by mój mąż płacił alimenty na swoje dziecko. Dostaje ona od niego 700 złotych na miesiąc, ale ona zaczęła żądać by kupował dziecku ubranka, książki, zabawki, itp. oraz zabierał go do kina zapominając o tym że on ma ze mną dwójkę dzieci. Poza tym jeszcze moi rodzice i teściowie. Dziadkowie z jednej i drugiej strony również rozpieszczają tego nieślubnego dzieciaka, kupują mu prezenty. Co prawda d teściów nie miałam śmiałości ale rodzicom powiedziałam że albo moje dzieciaczki albo bachor siostry. Również brat mnie zawiódł bo on jest ojcem chrzestnym moich dzieci ale jest ojcem chrzestnym również dziecka siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gram na cymbale
to juz kolejne prowo, odpowiedzi masz w poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehehe jaka schiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna rodzina, jeszcze tylko tu brakuje kosmity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to streszczenie dalszych odcinków Mody na Sukces???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×