Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na świąteczne dekoracje

Polecane posty

Gość boullue
Mi się strasznie podobają obręcze na serwetki z rozmarynu, przewiązane czerwoną wstążeczką - przeurocze są! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Ja się co roku zbieram, żeby coś przygotować i zawsze wygrywa mój wewnętrzny leń, niestety ;) Ale może w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać,że niektóre z powyższych dekoracji świetnie się prezentują,wystarczy teraz tylko wcielić je w życie:) Warto pomyśleć także o odpowiednich środkach do ich pielęgnacji,czyszczenia a znajdziecie je na www.Euro-Zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze mi już od tych spamów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli "spam" jest w temacie i pożyteczny to czemu nie ;) Ja tam lubię grzebać w fajnych pomysłach, które są tu podrzucane :) A domu w te święta nie będę dekorować, ale ze cztery poinsecje być muszą. Jakby ktoś chciał się z nimi zabawić to ma tu inspirację: http://www.gwiazda-betlejemska.info/pl/wieniec-adwentowy-przystrojony-poinsecjami.html Ja jeszcze pomyślę, czy zdobyć się na takie dekoracyjne szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne dekoracje. Niektóre wyglądają na skomplikowane, ale inne mogą mi się udać ;) W zeszłym roku kupiłam dwie doniczki czerwonych, w tym nie obędzie się bez białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×