Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UBL

Uzaleznienie od masturbacji

Polecane posty

Gość UBL

mam problem. jestem uzalenzniony od onizacji. od ponad roku wale pare razy dziennie. idac np. na 10 do pracy nie wyobrazam sobie wyjscia bez porannego wytrysku i orgazmu, do skutkow ubocznych mojego problemu nalezy: brak koncentacji, skupienia sie wyrzuty sumienia brak stanowczosci ciagla sennosc, zmeczenie spadek sily, motywacji, brak towarzyszkosci znacie jakies proste sposoby, aby sie odzywczaic. kurde bo zaczyna mnie to irytowac. mysle ze moj problem jeszcze jest na tyle delikatny, ze nie potrzebuje seksuologa. porady typu 'znajdz d**e sa raczej c*****e'- jak mam szukac na sile kobiety tylko w celu zastapienia masturbacji to raczej wyjde na zdesperowanego :/. Jakies ograniczenie kompa? Co robic kiedy najdzie chcica- melisa czy TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek66
znajdziesz kobitkę, to Ci przejdzie, zapewniam. masturbacja to w rzeczy samej nic szkodliwego, ale w nadmiarze- szkodzi jak wszystko inne... nie przesadzaj więc z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś bardzo młody i nei masz partnerki stąd uzależnienie z wiekiem ci to przejdzie jak zaczniesz regularnie uprawiać seks jedyne niebezpieczeństwo to to że przyzwyczaisz się do silnych bodźców i potem z partnerką może być kiepsko: będzie ci opadać lub nie będziesz mógł skończyć nie wkręcaj sobie jakiś schiz i wyrzutów sumienia, bo to naturalne potrzeby i zupełnei naturalna reakcja organizmu, to wychowanie w wierze katolickiej wmawia nam że to grzech zajmij się sportem, spotykaj z ludźmi, poznasz partnerkę to wszystko się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka_Myszka
Tez ta twierdze. Znajdz sobie kobiete,ktora tez lubi sexu i potrafi Cie zadowolic. Sex w porownaniu do masturbacji...To nawet porownac sie nie da. Sex daje lepsze uczucie wewnetrzne. To Cie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×