Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manja ninja

Ważne pytanie

Polecane posty

Gość manja ninja

Mój chłopak czasem po seksie zasypia. Najpierw raczy mnie długą minetką, taką z******tą, zahacza językiem o obie szparki, wkłada go głęboko, próbuje. Kiedy już cały drży, łapie mnie za włosy i przyciąga do swojego łona. O******m z pasją, ale tylko chwilę, bo on pragnie we mnie wejść. Odwraca mnie tyłem do siebie, chwyta za włosy i p******i mocno szepcąc: "jęcz d****o". Szczytujemy, palimy papierosa, zwykle jednego na pół a potem on jakby nigdy nic zasypia. I teraz mam do was pytanie. Jak to będzie po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Angielsku to d**ą po sielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**ą po zielsku:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fak mi nał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samtajms maj bojfrend mejk geszlaft after fak. Ferst is lange p**den liken met dip es drilen und kał proben. Den he szejk majne hers und pul maj fejs to k***s. Aj mejd hard ołzipi und hi łant to me drilen bot sajd. Hi turns maj badi, tejkz hers und fakz hard łispering: "mejk sołnd es". After klimbing, jużualy, łi smołk cigareten, łan for tu and hi mejk geszlafen hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po francusku to będzie tak: ­ Dy tązątą, mą n-ami awe dormi apre fer damur. Apre dy tu il fe in ląg minet awek putę dril pur sątir kał. Kan t-il komąs trąbl, il pri me szewo e tir a k***s. Ż fe o-ze-pe kom folej szjen, me il wy de me drilen machen. Il me turn a bek, pri me szewo e fak ą dizan: "fer la sołnd putę". Nu fezą la montein e fimą la sigaret, un pur dy, kom dabitid e-t-il awe dormi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manja ninja
Dziękuję bardzo. Teraz będę mogła wreszcie zadać pytanie"co robić żeby tak głośno nie chrapał?" na zagranicznych forach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Se ma plezir mamzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jur łelkam junge frałen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×