Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja łazienka

Polecane posty

Gość gość
zwykła łazienka, kolor czarny dla mnie fatalny, fatalny jest bez watpienia żyrandol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic szczególnego w tej łazience,chyba ze chodzi ci o to czy remontowac ją.To by sie przydało unowoczesnic ,no i ten zyrandol to do salonu albo jadalni bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz na myśli mówiąc unowocześnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałby sie remont. Mieszanka kilku stylów. Chyba ze jest po remoncie to cos Wam nie pyklo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdejmij ten zyrandol!!! matko jedyna, co za beznadzieja. jest piekny,ale nie do wc:) mi sie kafelki podobaja. szafke bym zmienila no i oswietlenie ZUPELNIE inne:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdjeciu to jest pokój kąpielowy w dodatku utrzymany w barokowym stylu a nie jak u autorki,wszystko nowoczesne a żyrandol barokowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porownuj swojej lazienki,do tej ze zdjecia haha. twoja nawet kolo takiej nie stala. zwykly klosz za 20zl bylby lepszy w twoim przypadku. sorry, ale to kicz jak nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz ale ja nic do niczego nie porównuję... mówię tylko, że żyrandol o podobnej linii znajduje się w łazience na owym zdjęciu... łazienka jak łazienka, nie porównuję, pytam tylko czy na owym zdjęciu powinna się znajdować jadalnia jednak :D :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym pokoju kąpielowym taki żyrandol jest jak najbardziej na miejscy,u ciebie to niestety kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahanaka
żyrandol w fajnym stylu (sama mam swój w tym kierunku)- tutaj problem tkwi w tym, że Twój wygląda okrutnie tanio, plastikowo i tandetnie. Kupiłaś jakieś sztuczne cos z obrzydliwymi bazarowymi koralikami. To wszystko. Wymień go i będzie git (choć trzeba minimalnie dostylizować jeszcze wystrój łazienki, bo faktycznie żyrandol jest jedynym wyraźnym zaznaczeniem kierunku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahanaka
no i osobiście uważam, że do tego stylu który chcesz zaznaczyć żyrandolem nie pasują totalnie te jasne płytki, meble ani kształt umywalki. Więc może faktycznie wymień żyrandol na nowoczesny i będzie się to wszystko kupy trzymało, inaczej trzeba by było od nowa robić spory remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela32
do łazienki to dużo jaśniejsze płytki - fajny wybór jest na www.twojelazienki.pl - mają konkurencyjne ceny no i na pewno kupisz coś ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze to jakas publiczna lazienka w knajpie w hotelu, teatrze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem zdjęcia są źle zrobione. jeśli się nie mylę w sporym zbliżeniu. zmieniła bym żyrandol. a reszta mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos pomieszalas style-to jak barok z picasso,trzeba miec naprawde reke zeby stare z nowym skomponowac-tobie sie nie udalo. teraz lazienka wyglada jakbys nie miala gdzie mebli sie pozbyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Zielińska
Dość ciekawie to wygląda, ale pobaw się jeszcze aranżacją oświetlenia, nie wiem może jakieś plafony tutaj masz przykłady niekonwencjonalnych http://lampalampa.pl/products/plafony/ ja osobiście w łazience preferuję oświetlenie albo na ścianie albo na suficie, nie spotkałam się jeszcze z lampami stojącymi, aczkolwiek ciekawie musi to wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milio32
Jeśli sam wszystko robiłeś to możesz sie chwalić, inaczej nie ma czym ;) Jak będziesz robić remont to proponuję konsultację z firmą fawre.pl . Robią prawdziwe cudeńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny kolor i wykonanie. Szukam podobnej aranżacji. Znalazłam tu kilka ładnych łazienek http://www.urzadzamy.pl/lazienka/ więc poszukam czegoś dla siebie i zaczynam prace remontowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm rzeczywiście ten żyrandol nie za bardzo pasuje do tej aranżacji... może lepiej poszukaj na lazienkaplus.pl jakiegoś fajnego oświetlenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KredkaBezRysika
Mi się podoba :) Żyrandol - oryginalnie. Nie przejmuj się, ja też często słyszę negatywne opinie ludzi, którzy wolą "bezpieczne" rozwiązania. Masz fajną łazieneczkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraziliście mnie. Chyba bałabym się Wam pokazać cokolwiek, co sama wymyśliłam w domu :) Ale racja, żyrandol nie pasuje, ani do tej łazienki ani do żadnej ze znanych mi łazienek, chyba że do pokoju kąpielowego w Łańcucie. :) _________________________________ http://www.finishparkiet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettabe
okropna ta łazienka, o żyrandolu nie wspomne, obrzydliwe podświetlane półeczki - kto takie badziewia robi?:O mroczna, brzydka, nieciekawa myślałas ze zabłyśniesz, pokazując ten żyrandol czy okropne podswietlane kwadraty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyrandol to jeszcze pikus w porownaniu z tymi niby-polkami z halogenami - masakra. lazienka ciemna i nieciekawa, lustro i jego rama nie pasuje do reszty a poza tym jest niepraktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zalinkowany projekt to jakiś koszmar przez kompletnego dyletanta robiony Kto wali takie pasy w małej łazience? tyle różnych dekorów, faktur? brzydszej łazienki dawno nie widziałam chaos, brak ładu, brak gustu i znajomośc***odstawowych zasad projektowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym słowem bigos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×