Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyderosa

zaprosilam go na kawe

Polecane posty

Gość cyderosa

Poznalam przystojnego faceta w tranwaju juz pare razy na miescie sie z nim spotkalam,teraz zaprosilam go do siebie do mieszkania,ale teraz mnie troche strach ogarnia czy to dobrze zrobilam,nic nie planuje i mysle ze on tez niczego nie oczekuje.Mysle tylko kawe wypic porozmawiac pozartowac i nastepne spotkanie zaplanowac mysle ze nie bedzie na sile prubowal mnie calowac albo przytulac.czy to dobrze sobie zaplanowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleci Ciebie, jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
to jak bedzie cos kombinowal to mu wyjscie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pograjcie w warcaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
dzwonij i mowil ze po meczu przyjedzie,a ja mam jutro wolne to mi nie zalezy kiedy spac pojde,nie wiem czy dobrze zrobilam ale luzne ciuchy na siebie zarzucilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleci Ciebie, jak nic. Wspomnisz jeszcze moje słowa, dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziwic sie ze g***ty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
wylaczam sie bo juz kolo mnie stoi i piekny bukiet kwiatow dostalam i duza buzie mu za to dalam. jutro sie zamelduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
juz wszystko u mnie sie normuje i tego wieczoru nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn., jak było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo no przyznaj sie jak bylo czy w szary jakas partyjke zescie trenowali czy co a lody byly i o jakim smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
No inaczej wszystko sie ulozylo nie tak jak planowalam i jak mi przy tej cisnienie podskoczylo a sudki swoj twardy wyglad przybraly to moje rece sie jego chlonkiem zainteresowaly, i masowac mu zaczelam az w buzi skonczylam, i gdy go ujrzalam to sie tak na niego napalilam ze bardzo szybko nago kolo niego bylam i tylko sie go zapytalam kiedy go w sobie bede miala.Tyle mi roskoszy sprawil ze nawet nie przypuszczalam ze tyle sexu w ten wieczor bede miala w roznych pozycjach,wcale nie zaluje ze mu na wszystko pozwolilam bo juz dawno tak dowartosciowana kobieta w ten wieczur sie nie czulam,narazie na nastepne spotkanie zgode wyrazilam a czy na dluzej go przy sobie zatrzymam to sie okaze i to bedzie zalezalo co on mysli o mnie czy mu wszystko pasuje to co odemnie otrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli poszłaś na całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
nie bede sie rozpisywac ale nie zaluje ze swoje zachowanie zmienilam i na wszystko sie zgodzilam na pewne pozycje nawet go podpuscilam a on zaskoczyl i kontynuowal tak jak to lubie, na loda tez sobie pozwolilam bo sie mu odwdzieczyc chcialam za taka minete ktora mi zrobil,az go porekach podrapalam bo tak cudnie to robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajny wieczór miałaś, żeby tylko on nie uznał cię za łatwą, którą zaliczył i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyderosa
mysle ze nie trakuje mnie za latwa bo go duzo sily i czasu stracil zebym mu pozwolila piersi dotknac a gdy swoja reka moja muszelke zaczal masowac to caly mokry byl,a do tego sam zaproponowal nastepne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego wacek zapoznal sie z twoja asia,czy tylko jego paluszki byly urzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cederosa
Dzisiaj obiad jadlam w towarzystwie mojego znajomego gdy mi za obiad dziekowal to nie wytrzymalam i sie rozkleilam i mu powiedzialam ze juz dluzej nie bede czekala tylko zeby jak najszybciej mnie zaczal dymac bo juz nie moge wytrzymac i juz jestem cala mokra.Zyczenie spelnil mnie zadowolil bo leze jak jakas suka przez psa przerznieta ktora nie pamieta ze byla przez przystojniaka bzykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
projekt jakis, widzialem juz gdzies ten styl pisania niedawno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gosciu racje to chyba jest powielane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×