Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wlaczcie tvn style i obejrzyjcie masakre mamusia karmi piersia 3 i 5 letniego ch

Polecane posty

Gość gość

Jak to akceptowac uwazac za normalne??poddciaga bluzke i wola 3 i 5 latka na cycuszka,ona wola!!super niania powiedziala ze karmienie do roku ma sens ale potem to chyba chora glowa mamusi tego potrzebuje.OBRZYDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co jej sprawa obrzydliwa jesteś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Wolajaca mama na cycusia to jakies wypaczenie psychiczne. Chyba chec zatrzymania chwili za wszelka cene. Co innego gdy dziecko domaga sie piersi choc w tym wieku sa inne uspokajacze I metody karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziecko ma 5 lat? Też mam 5 latka ale mi się wydaje że mój jest taki dojrzały, a ten mały taki dzidziuś jeszcze. Bym mu ze 3 lata dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zahukana mama siedząca w domu, nie może się pogodzić, że dzieci rosną. Kwoka. Jak większość mamuś z kafe. Przynajmniej nie przeklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ona powiedziała ze dzieci nie boli serduszko? Moją córeczkę bolało serduszko i wylądowałyśmy w szpitalu na obserwacji. Okazało się ze miała źle dobrane leki i powodowały problemy z pracą serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam pracuję, mam swoje pasje a i tak zamierzam karmić do 3 lat, półmetek mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi jest ich po prostu żal matka uzależniła siebie i dzieci od karmienia piersia. Chłopaki sa juz naprawde duże a uspakaja je tylko piers, w kazdej sytuacji zeby sie nie stresowali dostaja pierś. Pójda do szkól i co zrobia w sytuacjach stresowych ?? Bedą wołały mama daj cysia ? Karmienie ma sluzyc jako pokarm a nie smoczek na cąłe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zlego w myciu buzi po posiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wielu matek karmienie 2, 3 latka to norma.Biegające,mówiące w miarę samodzielne dziecko przykładają do piersi nie myslac o tym w sposób w jaki powinny.Widzialam ten program dziś i mnie zszokował jak ona woła te dzieci, tych CHLOPCOW!Wystawia piers ot tak i daje im na stojąco tę piers do buzi. TO JEST CHORE,ZLE WYGLĄDA,ZROZUMCIE TO ZE NIE DA SIĘ TEGO NORMALNIE ZNOSIC!!!Karmienie do pol roku ok,rok ok akceptuję to ,jeżeli taka konieczność....Ale dluzej a już w wieku 3 lat, Boze 5 lat....To nie jest zdrowe, To nie te dzieci są winne , to ta kobieta je woła,nie one chciały piers ale ona im chciała ją wcisnąć..Boze no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×