Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiiikiii

Policealne studium fryzjerskie lub kurs fryzjerstwa co polecacie

Polecane posty

Cześć. Parę lat temu skończyłam liceum ogólnokształcące i zdałam maturę. Zaraz potem rozpoczęłam studia, których z wielu względów nie dokończyłam. Od dłuższego czasu nie mogę niestety znaleźć pracy i jestem sama na siebie wściekła, że poszłam do ogólniaka, bo tak naprawdę nic z tego nie mam. Nikt nie chce przyjąć osoby która potrafi "wszystko i nic". Postanowiłam, że chciałabym zdobyć fach w ręku i nadrobić błędy.. Zawsze lubiłam zajmować się włosami i miałam do tego tak zwany "dryg" i stąd moje pytanie : Czy któraś z Was skończyła coś w rodzaju studium fryzjerskiego czy profesjonalnego kursu?? Jakie macie odczucia, jesteście zadowolone ? No i czy faktycznie w takie sposób jestem w stanie się czegoś nauczyć ? Proszę o poważne odpowiedzi. Dodam, że jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 32 230 26 34 , 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×