Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 cm rozwarcia i calkowicie zgladzona szyjka kiedy porod

Polecane posty

Gość gość

? czy mozna przechodzic z takim rozwarciem jeszcze kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgładzona?Gdzie ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 cm rozwarcia ale szyjka jeszcze się trzyma. Obawiam się ze u mnie to jeszcze ze 2 lata potrwa, ale zycze tobie autorko zeby cię szybko wzięlo. Ile masz jeszcze do terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na 14 grudnia tak zgladzona, skrocona szyjka, nie wiem co w tym dziwnego, takimi terminami posluguja sie lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja mam na 1 grudnia ale moja szyjka jeszcze trzyma. Ciekawe która pierwsza z nas urodzi. Pewnie Ty bo jak już masz szyjkę skróconą to teraz już pójdzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 34 tyg jutro zaczynam 35 szyjka od 20 tyg miała 15 mm teraz ma 6mm i rozwarcie na dwa palce, termin mam na 31 grudzień. Chyba ja was wyprzedze z tym porodem... Oby jeszcze ze dwa tyg przetrzymać do 36 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno z rozwarciem mozna i pochodzic miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chyba rekordzistką, miałam 6 cm rozwarcia (poszłam wtedy z krwawieniem do szpitala, okazało się że odszedł czop i tak mówili mi od razu co z szyjką), szyjka zgładzona i rodziłam dopiero 2 tyg. później. Ale ja miałam niewydolną szyjkę w ciąży, więc ciężko powiedzieć czy to norma. Zgładzona- czyli gładka, płaska, u mnie też lekarze posługiwali się tym terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zgładzoną szyjkę miałam ZAWSZE w dniu porodu, rodziłam 3 razy. Takie rozwarcie też jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rozwarcie na palec,szyjka miekka ale nie skrocona,termin na dziś a pewnie będę łazić do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T moze jakiś sexik i spacerek jutro i coś się ruszy? Ja zamierzam coś uskutecznić bo już mam dosć i prawie bycia w ciąży a boje się że jak mnie złapie nagle to bedę sobie sama poród odbierać. Poprzednie tak rodzilam ze poszlam na wizytę i się okazalo ze mam 8 cm i po badaniu wody odeszły. Dobrze ze mialam lekarza w przychodni przyszpitalnej bo w windzie jadąc na porodówkę dostalam partych. Więc jak teraz już coś się dzieje to chcę to przyspieszyć a nie czekać niewiadomo kiedy i poźniej urodzić na ulicy albo w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgładzona równa się w pełnym rozwarciu KOZO, tego terminu używa się, owszem ale zwykle na chwilę przed drugą fazą porodu (parciem żeby było dla ciebie jasne) bo gładka szyjka znaczy tyle, że jest całkowite rozwarcie, 5 palców to skrócenie, rozwarcie a nie zgładzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy takich warunkach do rodzenia to powinnaś mieć codziennie ktg w szpitalu no i obserwować się i nasłuchiwać czy to już:), też bym się na twoim miejscu bała że w domu urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie rodzić SN? Ja rodziłam pierwsze w strasznych mękach, teraz jestem w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie powtórki. Wezmę zaświadczenie choćby od psychiatry, ortodonty i księdza proboszcza że nie mogę rodzic naturalnie. Pewnie w łapę też trzeba będzie posolić ale nie urodzę prędzej przez okno wyskoczę na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież co innego rozwarcie, co innego długość szyjki, co wy piszecie? Zgładzona to taka której długości nie da się zmierzyć, nic to do rozwarcia nie ma- bo szyjkę "bez długości" a z 1,5 cm rozwarciem też określano u mnie jako "zgładzoną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×