Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolorowe buty do ślubu

Polecane posty

Gość gość

Co o tym myslicie? Widać je coraz częściej? Jaki kolor polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką masz koncepcję całości, jaki kolor będziesz miała np. wiązanki czy jakichś innych dodatków. Koleżanka miała granatowy pas w sukience, bukiet też w odcieniach niebieskiego i granatu i do tego niebieskie buty. W portfolio naszego fotografa były pary gdzie dodatki Panna Młoda miała np. w kolorze fuksji albo pastelowego różu. Ja nie będę miała całkiem kolorowych butów, będą białe ale ozdobę będą miały zieloną. Mamy ślub w maju i postawiliśmy na zieleń i biel :) Zależy w jakim kolorze się dobrze czujesz i jaki do Ciebie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może podasz adres tego portfolio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
extra wygladaja kolorowe buty do slubu, no i mozna je potem jeszcze ubrac przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam nad kolorowymi, białe na pewno odpadają. myślałam coś nad beżowymi albo kremowymi, ale teraz kusi mnie jakiś kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te ostatnie czerwone z paskami, ale to w sumei zalezy od sukkienki. Ja też bym chyba chciala kolorowe, ale w nie umiem sie zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółte ze srebrnym obcasem, boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę miała czerwone ale szukam na niskim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę wysoki obcas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie w kolorowe założyć ,bo ja do białych mam awersje. Czerwone mają czad :) tylko cena dla mnie troszkę ciut za duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowe fantastycznie wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wesele w kolorze wina, drużki na kolor wina, mój bukiet i oczywiście krwisto czerwone buty <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł, tez własnie mysle o kolorowych ale o żółtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze się, ze tak duzo dziewczyn decyduje sie na kolorowe buty, bo tez bede miala kolorowe, a sie nasluchalam, ze nie wypada, nie pasuje itd Ja będe miala chabrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja wam sie te pierwsz czerwone? bo jak je zobaczylam to padlam, chyba musze je miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się podobają, szkoda, że już jestem po ślubie 6 lat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam czerwone lakierowane buty ktore kupilam w C&A za ok 70zl! wygladaly cudownie :) do tego mialam czerwony bukiet i kwiat we wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam granatowe, satynowe szpilki, wszystkim się podobały ale niestety już ich w życiu nie założę, bo lewy pił mnie tak że w połowie wesela musiałam je zmienić. to nie było "zwykłe" ciśnięcie, tylko wielki nieustanny ból, do dzisiaj mam po nich czarny paznokieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslicie, ze kolorowe buty pasuja do dlugie sukienki? I co jesli sukienka nie ma zadnych wstawek w tym kolorze, nie bedzie to glupio wygladalo? Ja bede miec jednolicie bezowa suknie, chcialam pastelowe fioletowe buty i ewentualnie bukiet tez w takim kolorze. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam, ze jak najbardziej. Chociaz ja na te czerwone się tez napalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam klasyczne biale, zaplanowane wszystko było na tip top :D po pierwszym tancu, złamał się obcas a jedyne szpilki w domu jakie mialam byly ostro pomaranczowo-rozowe takie oczowalne. przetanczylam w nich cale wesele i zrobily furore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam zywo czerwone szpilki i bukiet z czerwonych roz...wygladalo to fajnie..szczegolnie ze plener robilismy pozna jesienia,wiec wszystko juz prawie takie szare a te moje buty i roze bily po oczach. Wazne zeby nie przesadzic z kolorowymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wszystkie wybieracie czerwone buty? Co drugz teraz takie ma, nie chcecie czegos bardziej oryginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała żółte, a nad czerwonymi się zastanawialam. Czerwone dają taki fajny kontrast i pazur, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze teraz sa bardzo popularne, troche to groteskowo wyglada jak co druga panna mloda ma czerwone buty, gosciom sie to juz opatrzylo. Takie turkusowena przyklad tez fajnie kontrastuja, a sa juz bardziej oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×