Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anika31

właśnie straciłam przyjaciela pomocy

Polecane posty

Gość anika31

muszę z kimś porozmawiać proszę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie stalo kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn tak na publicznie? czy na priv jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat i skat
znaczy powiesilas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
bardzo mi na nim zależy wszystko zniszczylam znamy się ok 3miesiące miała być tylko przyjaźń a ja się zakochalam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nie jest stracenie. Czy on o tym wie? A jezeli tak, to jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
i oczywiście mu o tym powiedziałam a on zerwał kontakt wiem że bardzo mu się podobam ale ma dziewczynę co mam zrobić żeby odzyskać jego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po 3 miesiacach to pewnie przyjaźń po grób. I miłość również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
nie odbiera tel nie odpisuje powiedział że nic z tego nie będzie teraz żałuję że mu powiedziałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
dla mnie to bardzo dużo znaczy jest mi bardzo bliski chciałabym cofnąć czas gdyby się tylko dało ale się nie da a ja chce żeby był nadal moim przyjacielem lepsze to niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy chcesz je odzyskac. Teraz cokolwiek bedzie i tak bedzie juz "naznaczone". Wolisz sama odpuscic, czy isc na rozwalenie jego związku? cóz, teraz wybór jest jego... skoro zerwal kontakt, to znaczy ze nie chce rozmawiac, ale nie znaczy to ze juz na zawsze. Co bedzie za jakis czas nikt nie wie. Moze sie opłaci troche wyczekac i wyluzowac temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
może nie wiem okropne jest to czekanie zresztą on twierdzi że ją kocha ale zdradza na każdym kroku nie zemna oczywiście ;(powiedział mi że kocha mnie na swój sposób i zależy mu na mnie i że niemogl by mnie skrzywdzić;(bo jestem inna niż wszystkie o co tu chodzi co za koszmar;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
czemu nie chce rozmawiać pisałam mu żeby zapomniał o tym co mu powiedziałam i żeby nadal się ze mną tylko przyjaźnił a on nic kompletna cisza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to niełatwo wrócic do poprzedniego stanu. Niektórzy twierdzą, ze to w ogóle niemozliwe. Ja bym pozwolił sprawie przyschnąc. Tym bardziej ze jak mówisz, ją zdradza na prawo i lewo, gdzie więc gwarancja ze ciebie nie będzie zdradzał? (zakładam że typowo dla kobiet chcesz zawiązać stały związek monogamiczny :) ) Starac się ochłonąc conieco i popatrzec z dystansu ...choc to zapewne trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
trudne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
albo przyjazn albo milosc skoro sie zakochalas to on pewnie mysli ze nie bedziesz dawala mu spokoju i poprzedni stan nie jets mozliwy. po twoim zachowaniu wiadac ze chyba ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc tym bardziej przyschnąc sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak to jest jak się włazi z buciorami w inny zwiazek niestety ludzie czasem maja problemy, kryzysy, oddalaja sie od siebie. Tyle ze te problemy mijaja, nie zawsze, ale czesto tak i potem takie szmaty jak ty zostaja z ręką w nocniku przykro mi to pisac ale tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy przyjaciel zadbałby o to, że pomimo takich zawirowań i niespodziewanych dla niego wieści, by o przyjaźń trzeba dbać i ją kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuką jest tak trwać w przyjaźni, by nie ranić żadnej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibera
nie ma innej możliwości - jedne z was jest psycholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika31
odezwał się w końcu :) dziękuje wszystkim życzliwym za dotrzymanie mi towarzystwa i za każde dobre słowo :)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz go jako chlopaka dostajesz przyjazn i mowisz ze lepsze to niz nic??? :D wlasnie lepsze nic, ale tego nie rozumiesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×