Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pralka mało awaryjna

Polecane posty

Gość gość

Znacie takie pralki? Szukam teraz takiej, bo poprzednia zakończyła swój żywot. Tzn. mogłaby być naprawiona, ale nie opłaca się niby, bo za połowę kwoty ponoć mogłabym kupić już coś nowego i dobrego. Czy to prawda? Czy da radę coś takiego kupić do 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj powiem ci, ze te pralki teraz robia czesto awaryjne. jedynie co moge to odradzic amicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba muszę zmartwić
nie ma szans kupić nowej pralki do 1000 zł dobrej ,która jeszcze się nie psuje dobra pralka to dopiero bosh lub miele tak 3000 zł trzeba liczyć, u nas jest whirpool taki raczej tańszy ok 1000 zł masakra na potęgę, jak już to można kupić używaną miele w tej cenie no ale właśnie kto kupi uzywaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie bierz amici bo wtedy to dopiero będziesz żałować... boscha jeśli chcesz brać to poczytaj o oznaczeniach - pierwsze litery z nazwy oznaczają kod kraju w którym pralka jest produkowana, są polskie, niemieckie i chińskie obecnie najlepsze pralki produkuje electrolux i koniecznie do pralki trzeba dokupić gwarancję dodatkową, droga sprawa ale bez tego szkoda pieniędzy na pralkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko a co to
przerabiałam 2 amiki jedna starsza druga nowsza nie polecam nikomu raz ,że prlka do d... długo pierze to rachunki za prąd za bardzo wzrastają, wynajmuję m. i się często przeprowadzam, whirpool też nam nawalał i odziwo nowa pralka zepsuła się po kilku miesiącach, haier coś strasznego niby w dobrym stanie ale pranie było brudne jak przed praniem u znajomych nawaliła candy zaraz po gwarancji praktycznie po miesiącu od zakończenia, pralka za około 2 tys.Nie wiem nie mam pojęcia co doradzić , wychodzi na to ,że od 10 lat to jest coś nie tak :( pralki , lodówki i zmywarki to chyba jeden badziew robiony przez chińczyka w tej samej stodole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pralki bosch, mam 2 w domu, jedną płytką mniejszą w łazience na górze i jedną dużą w łazience na dole obie mam od kilku dobrych lat, używane bardzo często i do tej pory nie było z nimi najmniejszego problemu córka kupiła sobie też boscha do nowego mieszkania niecały rok temu i też jest zadowolona bosch ma też modele, które zmieszczą się w 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat naprawiałam whirlpoola, poszedł moduł sterujący. Dokładnie 2 miesiące po gwarancji. Koszt- sam moduł 420 zeta. Fachmajster powiedział, że najgorsze dziadostwo to whirlpool i beko. Najlepszy jest bosh, ale wyłącznie produkowany u nas. A wywaliłam po 17 latach bezawaryjnego mastercooka, bo mi troszkę głośno chodził. Tom se polepszyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy candy i jestesmy bardzo zadowoleni, zaraz zacznie 3 rok i zadnych usterek. Do tego kupilismy bardzo plytka, ale pojemna bo chcielismy ja zabudowac. Tylko dalismy cos kolo 1800 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi z tymi Amica'mi. Sama mam taką od kilku lat i nic z nią się nie dzieje. Wszystko po dopierane, nic nie zniszczone, wiele programów i funkcji, a do tego kosztowała 9stów + żelazko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie deszczu
może jak chodzi o amici to po prostu zależy jaki model , ludzie sobie chwalą gorenje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja i ciotki amica miala problemy z wirowaniem, wiec cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam wujka google
jak macie stare pralki to lepiej nie wymieniajcie na nowsze modele bo chyba nie warto , energia ta sama chyba schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie częstym wyznacznikiem jakości danych sprzętów jest oferowana gwarancja i serwisowanie danego sprzętu. W związku z tym kupując m.in. pralkę i zmywarkę pewnej firmy, wzięłam pod uwagę ich 10-letnią gwarancję w razie ewentualnej usterki. Tu macie wszystko opisane: http://www.niezawodnepralki.pl/ Póki co (odpukać) od 3 lat cieszę się ich pralką i nie mam powodów by narzekać - wszystko działa tak jak powinno, a pralka ładnie i cicho pierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralka Amica wytrzymała przy średnim praniu ani razu na 90 stopni przy dwóch starszych osobach dwa lata i dwa miesiące. Mechanik naprawił coś w module za 200 zł i można było prać przez kolejne 3 miesiące .Zaczęła robić zwarcie w instalacji elektrycznej. Badziewie inżynierów i właściciela Amici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×