Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta spotykałaby sie na sex z prawiczkiem niepracującym

Polecane posty

Gość gość

czy kobieta spotykałaby sie na sex z prawiczkiem 33letnim mieszkającym z rodzicami, niepracującym i niezbyt zainteresowanym pracą, gdyż ma rente socjalną wysokosci około 600zł i niezbyt widzi sie w społecznych rolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do pracy się nie nadaje to do sexu też. Ja bym takiego nie nagradzała sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna nie chce prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to nie zdrowie(a raczej jego brak) jest powodem braku pracy, a zwykle lenistwo, to sorry, ale tak fatalnie to o tobie świadczy, ze aż z dużej litery formy osobowej nie napisze:P 600 zl??? Przecież to nawet nie wystarcza na to, co zjesz! rodzice caly czas musza dokladac do 30-latka???? jak chcesz seksu, to zaplac prostytutce. moze choć to będzie dla ciebie motywacja do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o kwestie czy 600zł to smiesznie mało czy dużo, to stwierdze kasa mi sie odkłada, mógłbym bezproblemu chodzić co tydzien na dziwke, ale taka forma relacji męsko kobiecych mnie nie interesuje. Chciałbym poprostu nawiązywać równorzędne układy. Co do okreslenia lenistwem tego że nie pracuje, to niechce uczestniczyc w pokreconej strukturze życia, więc jak już wyszło na jaw, chciałbym tworzyć relacje z ludzmi z dala od życiowych aspektów, struktur w nim, organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak wyglądasz... ale chyba słabo, bo gdybyś był przystojny to nie był byś prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×