Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UDERZYŁAM SAMOCHODEM W KRAWĘŻNIK

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, wiem wiem to nie forum motoryzacyjne, ale tu jest najwięcej facetów, którzy się na pewno na tym znają. Dzisiaj parkowałam samochód, chciałam go jak najbardziej "schować", nie zauważyłam, że z przodu jest wysoki krawężnik, jeszcze jakby tego było mało to przed krawężnikiem był taki krawężnik wgłębny, samochód zjechał z tego wgłębnego i zatrzymał się na wysokim. Huk i samochód zgasł. Wysiadłam, okazało się, że odpiął się zderzak, odpaliłam samochód, wycofałam, zjechał z krawężnika. Podpięłam zderzak, jednak po powrocie do domu, zajrzałam pod podwozie i zauważyłam, że jest wgięta jakaś metalowa część na środku, tak jakby podtrzymująca. Tylko nie wiem co podtrzymuj. Nie znam się na tym. Nie wiem co mam robić, może podjechać na jakiś warsztat, niech to obejrzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj faceci się znaja tylko i wyłącznie na sexie ;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze by było, gdyby się znali i na jednym i na drugim :) no ale cóż..zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przednia belka Ci się wgięła. To takie coś co chroni przed ew. wgniotem auta w znacznym stopniu, przy stłuczce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
Kup sobie terenowkę wtedy będziesz mogła jezdzic po krawężnikach wzdłuż i poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakaś belka podtrzymująca osłonę silnika, tak mi się wydaje. Naprawdę nie wiem jak ja to zrobiłam, po prostu nie zauważyłam tego krawężnika. No, ale cóż, ważne, że żaden olej, ani płyn się nie sączy. Przejechałam 100 km po tym zdarzeniu, wiec mam nadzieję, że to tylko małe otarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×