Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asus x54c

PROBLEM Z WiFi laptop

Polecane posty

Gość asus x54c

Witam, chcialbym opisac moj problem z laptopem, liczac na jakies dobre porady informatyków, jesli sie tu tacy znajduja. Laptop asus x54c, Windows 7. Kilka miesiecy temu skonczyla mi sie licencja programu antywirusowego Mc Afree. Pomyslalem, by sciagnac nowy program, postanowielm sciagnac Avira. Po zrobieniu tego calkowicie odcielo mnie od neta, w miejscu ikonki z zasiegiem na pasku zadan pojawila sie ikonka monitora z czerwonym X. Dzwonilem do sklepu, poradzili mi zrobic przywracanie systemu. Zrobilem to, uzyskalem dostep do internetu, ale nadal jest problem. Mianowicie, za każdym razem, gdy wlaczam laptopa/wybudzam go z uspienia/badz podlaczam jakies urzadzenie zewnetrzne, wkladam karte pamieci z aparatu fgotograficznego lub plyte cd/dvd natychmiast odcina sie siec WiFi, ikonka sieci na pasku zadan jest przekreslona na czerwona, choc zielona kontrolka WiFi na laptopie ciagle jest zapalona. Wlaczam wtedy rozwiazywanie problemow, gdzie wyskakuje ze "kabel sieciowy nie jest podlaczony", i "funkcja sieci bezprzewodowej jest wylaczona", a zielona kontrolka caly czas swieci. Klikam zastosuj poprawke i dziala, ale tylko do chwili gdy wykonam opisane wyzej czynnosc***** czym znowu jest to samo. Grzebalem w menedzerze urzadzen, odfajkowalem opcje "zezwalaj komputerowi na wylaczanie tego urzadzenia w celu oszczedzania energii" i bylem pewien ze naprawilem, podczas gdy nadal jest to samo. Problem jest o tyle dziwny, ze nawet wlaczajac rozne materialy filmowe na tvn player, dzieje sie to samo, od razu po zakonczeniu reklam i rozpoczeciu odtwarzania filmu, od razu sie odcina. Dodam jeszcze, ze Avire usunalem zaraz po tym incydencie, wiec nie mam obecnie dwoch antywirusow na laptopie. czy to moze byc wadliwa karta sieciowa, cos innego w podzespolach laptopa amoze jakis wirus? Bylbym bardzo wdzieczny za porady, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo ! poradziłeś sobie z tym problemem ? Co zrobiłeś czy to wina wirusów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze format moze pomoc jak to nie pomoze to do serwisu przeciez tak nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×