Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia800

10 kg w dół

Polecane posty

Gość joasia800

Mam 173 cm i 73 kg . Do września 2014 muszę zrzucić dychę co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz kupę czasu, dieta 1000 - 1200 kcal powinna wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdze WSK
lepsza jest dietka 700 :classic_cool: ale nie kazdy sie nadaje :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
Problem w tym że potrzebuję czegoś dokładniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
Ja 700 nie dam rady...muszę oduczyć się podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
A co powiecie o ćwiczeniach, jakie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie, rowerek stacjonarny, cwiczenia z mel b dzieki temu od wrzesnia schudlam 11kg.polecam bo to dziala.od wrzesnia zaczelam sie odchudzac bo do czerwca musze schudnac i nie wiedzialam ze tak szybko mi sie uda, fakt do celu brakuje 7kg ale mysle ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia to dodatek do diety.. dieta jest nie zbędna zapraszam do nas na topik //zdrowa dieta tam wszystkie się odchudzamy razem raźniej :) i dziewczyny maja naprawdę pojecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
Również życzę powodzenia;-) Zabrzmi to idiotycznie, ale czym jest mel b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
Zostałam oświecona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia800
A posiłki o której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szczegółowy plan dnia, czy coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Do września to masz jeszcze szmat czasu :) Spokojnie dasz sobie z tym radę :) Mnie tego nauczyła pani u której opiekuję się maluchami zachwalała tabletki odchudzające Forever Slim, połapałam od niej pierwsze pojemnik w prezencie a też można je nabyć na allegro. Jako że najskuteczniej jest łykać je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 sztuki w zniżonej cenie. Oprócz tego nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po miesiącu straciłam 9 początkowych kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co wyprawy z potomkami którymi się zajmuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej odpowiedniej diecie ale wcześniej nie było takich efektów ;) Preparaty zostały dopuszczone do obrotu na terenie PL przez głównego inspektora sanitarnego. A w tych tylko naturalne składniki co jednocześnie nasila bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 posiłków dziennie, co mniej więcej 3 godzi dziennie, 1,5 litra wody minimum, do tego herbaty owocowe, zielone, lub zioła (ograniczyć kawę i czarną herbatę) na przegryzkę warzywa (kiedy doskwiera głód) Owoce do godz 16-17, ruch (najlepiej aeroby, można powalczyć na siłowni dodatkowo) eliminacja : słodyczy, fast foodów, pizzy, majonez, ketchup, śmietana, jasne pieczywo, jajka, wieprzowina (szynka, mięso), kabanosy, parówki, kiełbasy, pasztet, alkohol, słodkie napoje gazowane, soki w kartonie, margaryny (...) nie liczyć KCAL, jeść tak, żeby czuć się najedzonym, nie głodować -> spowolnisz metabolizm, na początku schudniesz, potem Twój organizm zacznie przyswajać i magazynować, przerwiesz na chwilę diete, bo po 700kcal dziennie głód prędzej czy później się odezwie i przytyjesz dwa razy tyle, Ja również zapraszam na topik ZDROWA DIETA :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×