Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marezna z Kielc

Uciazliwy smrod z papierochow

Polecane posty

Gość Marezna z Kielc

mieszkam na ostatnim pietrze 3 pietrowego bloku i borykam sie z notoryczym problemem sasiada ktrory pali jakies smierdzace tanie papierochy marki "Zrob to sam" akurat pietro nizej. W lato nie ma problemu bo pali na balkonie i to jest dla mnie jeszcze do zniesienia - jednak zimowa pora pali na klatce schodowej i caly smrod przedosrtaje sie do mieszkania. Probowlalm uszczelniac drzwi i inne rozne podejscia jednak to nie daje zadnego skutku. Moze ktos doradzi w jaki sposob moge ograniczyc wpadajacy dym do mieszkania.Na to ze sasiad przestanie palic lub przeniesie sie gdzies indziej nie mam co liczyc. Prosilam raz w ubieglym roku ale to poprostu buc z ktorym nie chce wchodzic w zadne konflity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikt___serologiczny
a dlaczego nie chcesz wchodzic z bucem w konflikty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaa
Na mojej klatce 2 piętra wyżej też palą "przez okno". W konsekwencji mimo uszczelnienia drzwi dym czuć w całym mieszkaniu i oddychają nim wszyscy domownicy, wszyscy niepalący w tym dwuletnie dziecko. Inni palacze klatkowi wychodząc z mieszkania na dwór pierwsze co robią po zamknięciu drzwi to zapalają papierosa, i tak schodząc w dół zostawiają za sobą smród. Robi się ciepło, więc zaraz zgodnie palić będziemy wszyscy, my niepalący z tymi co palą "przez okno", "przez balkon" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o czym piszesz. mnie w lecie chce udusic bo sasiadka nie chce sobie smrodzic w domu, wiec wystawia swoje usta wraz z faja przez okno i ... zamykam okna bo sugestie ze dym smierdzi jakos nie docieraja. wiec :) zeby sobie ulzyc trzepe sobie czasem cos przez okno najlepiej mi rece chdza, kiedy owa sasiadka wywiesi sobie pranie :) cos tam wspominala, ze kurze okna czy cos ale chyba do mnie to nie dociera co do klatek schodowych to zglos w administracji i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxcv
Palacze sami nie wiedza jak od nich cuchnie i tylko ospba niepalaca moze to wyczuc. Njagorzej jak ktos zapali a pozniej mietusa w gebe wsadzi brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale capi od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz od x lat
A jeszcze 30 lat temu można było palić wszędzie. W restauracji, na dworcu, w biurze, na klatce, w domu, w piwnicy, na ulicy, w sądzie....... I komu to przeszkadzało? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy palenie pod oknem sąsiada jest dozwolone czy to również jest miejsce publiczne. Bardzo proszę o odpowiedź. Od niedawna wprowadzili się nowi sąsiedzi i palą nagminnie co 30 min pod oknem pokoju mojego synka który jest astmatykiem, kilkakrotnie prosiłam Państwa aby nie palili pod oknem, stwierdzili że w domu sobie robić smrodu nie będą a tu stoją przed swoimi drzwiami i mam pecha to mam sobie zamknąć okno. Czy jest jakiś artykuł który im tego zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma. Nie wierzę. Jeśli się poprosi (poprosi!! - a nie zajazgocze z pretensjami) to najbardziej mroczny dres zrozumie i pójdzie pod inne okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście.Nie wolno palić w miejscach publicznych. A jeżeli udowodnisz,ze narażają nie tylko Ciebie,ale także Twoje chore dziecko na wdychanie dymu,mandat mają jak w banku. Zgłoś tylko problem do straży miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miejscach publicznych nie można pić :) Czy ktoś dostał mandat za palenie w parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim kraju ty zyjesz?? Czy myslisz ze ktos podkabluje sasiada i obciazy go kara a potem ze strachu bedzie spodniami trzasl. To jest Polska anie Francja czy Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od urodzeia mieszkam w lokalu mieszkalnym w ktorym nie ma lazienki. wanna jest w kuchni natomiast toaleta na połpietrze klatki schodowej. z wc korzystaja dwie rodziny zamieszkujace to samo pietro. w pionie ktorym zamieszkuje mie ma pionu kanalizacyjnego. w pionie obok jest taki pion i ssiedzi poprobil soie w mieszkaniach "nielegalne" toalety. prosze o podpowiedz czy jakies przepisy mowia o tym ze zarzadca lokalu powinien zapewnic mozliwosc podlaczenia toalety w mieszkaniu? czy unia nie nakazuja aby w kazdej izbie mieszkalnej byla toaleta? co mam zrobic jezeli chce przeprowadzic remont i taka toalete w domu zrobic? gdzie sie zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz palić w swojej toalecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to sie ma do tego działu "Rozwodnicy,wdowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×